+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Technologies випустила Kerio Control 8.2 – новітню версію UTM-рішення для забезпечення безпеки мережі.

Нові функції Kerio Control 8.2

 

Контент-фільтр
Електронна пошта? VPN? Обов'язково! ICQ? P2P? Завантаження файлів .avi? Ні в якому разі! У різних компаніях діють різні правила щодо того, які програми допустимі, а які ні.
Зараз програми користуються довільними портами TCP/UDP. Адміністратори не хочуть витрачати багато часу на розробку правил для трафіку та блокування портів для кожної програми окремо. Їм потрібна заборона на конкретну активність у мережі. Kerio Control 8.2 оснащений контент-фільтром, що спрощує визначення того, що пропускається в мережу, а що ні. Він дозволяє блокувати категорії* у веб-фільтрі Kerio Control Web Filter та різні типи протоколів додатків незалежно від порту, який вони використовують. Можна також блокувати завантаження та вивантаження за іменами або типами файлів, вибрати існуюче правило або створити власну закономірність.
 
*лише за наявності дійсної ліцензії на веб-фільтр Kerio Control Web Filter

 

Інспектування НТТР трафіку для протоколу IPv6
Протокол IPv6 стає все більш популярним. Kerio Control вже діє як міжмережевий екран IPv6 з відстеженням станів для вхідного та вихідного трафіку IPv6 і підтримує автоконфігурацію адрес IPv6 (SLAAC).
У новій версії 8.2 захист і контроль користувача ще більше посилені завдяки протоколу HTTP, можливості антивірусного сканування, веб-фільтру Kerio Control Web Filter і контент-фільтру в протоколі IPv6.
 

Підтримка інтерфейсу L2TP
Протокол L2TP (Layer 2 Tunneling Protocol) використовується для підтримки приватних віртуальних мереж VPN. Інтернет-провайдери також використовують його для надання доступу до Інтернету.
Kerio Control 8.2 дозволяє адміністраторам призначати публічні адреси безпосередньо в інтерфейсі адміністрування, забезпечуючи простоту конфігурування та прямий зв'язок з Інтернетом. Модеми більше не потрібні!
 
 

Інші зміни

 

  • Розширення фізичної адресації (PAE) в ядрі Linux
  • Редагування визначень (груп IP адрес, URL-груп і т.д.) безпосередньо в меню редагування політик
  • Виявлення резервних DNS-серверів у домені Active Directory
  • Сумісність із веб-браузерами Internet Explorer 11 та Safari 7
  • Підтримка операційної системи Mac OS X 10.9 Mavericks клієнтом Kerio VPN

Інші новини