+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Technologies повідомила про переведення на платну основу з 1 травня сервісу Exchange ActiveSync

Kerio Connect пропонує 2 варіанти конфігурування мобільної пошти для мобільних пристроїв – відкриті стандарти на базі IMAP/CardDAV/CalDAV (які залишаться безкоштовними) та Microsoft Exchange ActiveSync (який стане платним). Обидва варіанти забезпечують доступ до пошти, контактів та календарів на вашому мобільному пристрої.

Kerio Connect вже давно підтримує EAS. Кілька років тому була додана підтримка CalDAV та CardDAV, які згодом виросли у зрілих та сильних конкурентів EAS. Kerio безпосередньо платить роялті за EAS Microsoft на основі кількості підключених EAS пристроїв. До сьогоднішнього дня ці відрахування були включені у вартість Kerio Connect, але швидке зростання iOS- та Android пристроїв, підключених до Kerio Connect через EAS, змусило компанію переглянути свою позицію.

Компанія вирішила запропонувати Exchange ActiveSync як платний сервіс тим, хто воліє користуватися саме EAS. Ліцензія на нього коштуватиме близько 1.9 Євро за користувача на рік. Так само, як і у випадку з антивірусом Sophos, сервіс EAS необхідно купувати за кількістю користувачів ліцензії Kerio Connect. IMAP/CardDAV/CalDAV).

Інші новини