+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Operator 1.2 – нова версія надійного та зручного сервера VoIP.

Kerio Operator 1.2 підтримує карти Digium TDM410 з модулями FXO, що підключаються до аналогової телефонної лінії. Завдяки цьому підприємства, що вклали свої кошти в застарілі телефонні системи, зможуть скористатися сучасними функціями IP-АТС усередині компанії, і підключитися до зовнішнього світу традиційним способом.

Kerio Operator 1.2 працює в синергії з іншими продуктами Kerio. Так, базова конфігурація Kerio Control дозволяє зарезервувати достатню ширину смуги пропускання для VoIP трафіку, що дозволяє передавати мовленнєву інформацію без втрати якості. Крім того, Kerio Operator легко інтегрується з Kerio Connect, що дозволяє користувачам відкривати, прослуховувати та видаляти голосові повідомлення зі своєї скриньки електронної пошти.

Kerio Operator 1.2 випускається у вигляді програмної програми зі своєю власною безпечною операційною системою, а також у вигляді віртуального модуля VMware, що дозволяє здійснювати швидке розгортання або оцінювальну установку у віртуальному середовищі. на інший телефон, набравши спеціальний код, єдиний для всіх зон офісу. Необхідно просто знати додатковий номер.

Підтримка табло індикації зайнятих ліній — ця функція є особливо корисною для секретарів. Лампове табло індикації зайнятих ліній зв'язку інформує користувача увімкнення світлодіодів про доступність, зайнятість або наявність активного виклику на конкретній лінії.
 

Автоматична ініціалізація — автоматичне налаштування телефону виключає необхідність складного конфігурування нових телефонів під час їх підключення до мережі.
 

Підтримуються практично всі популярні моделі телефонів, включаючи Cisco, Linksys, Polycom та Snom.
 

Приблизна вартість серверної ліцензії Kerio Operator 1.2 становить близько 142 €. Вартість додаткових ліцензій — приблизно 28,4 євро на кожного користувача.

Інші новини