+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kedro – консалтингова компанія McKinsey випустила своє перше програмне забезпечення

Kedro - консалтингова компанія McKinsey випустила своє перше програмне забезпечення

Консалтингова компанія McKinsey випустила своє перше програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. Таким продуктом став створений на Python інструмент під назвою Kedro, призначений для розробки процесів конвеєрної обробки даних.

Софт дозволяє структурувати аналітичний код, наводячи його в єдиний формат і готуючи його до промислової експлуатації. Крім того, Kedro допомагає вибудовувати модульні конвеєри для обробки даних та розділяти їх на версії.

Технологію створили програмісти з компанії QuantumBlack, яку McKinsey купила у 2015 році.

За словами генерального директора QuantumBlack, Kedro — це «великий крок» для McKinsey, оскільки компанія «продовжує врівноважувати доходи від власних активів і можливості участі у спільноті розробників».

У розмові з виданням Computerworld UK глава відділу розробки та просування продуктів QuantumBlack зазначив, що Kedro є бібліотекою кодів, яку можна використовувати для створення конвеєрів даних і машинного навчання — «за своєю суттю будівельних блоків того, що ми робимо в аналітиці або проекти машинного навчання».

McKinsey та інші компанії, що вирішили розвивати проекти Open Source, з їх допомогою розраховують залучити розробників, які найчастіше воліють вивчати фундаментальні технології, а не системи певних виробників. Завдяки підтримці сторонніх розробників McKinsey у майбутньому зможе зробити Kedro комерційним продуктом, коли зрозуміє, що він досить розвинений для продажу. Крім того, компанія сподівається, що ця платформа стане галузевим стандартом для промислового коду в галузі машинного навчання та обробки даних.

Інші новини

Найкраща ціна