+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspresso - у відкритому доступі з'явився інструмент для автотестування програм Android

Kaspresso - у відкритому доступі з'явився інструмент автотестування додатків в Android

«Лабораторія Касперського» виклала на GitHub свій фреймворк для автотестування Android-додатків. Інструмент отримав назву Kaspresso і вже був успішно випробуваний на власних Android-рішеннях компанії, зокрема Kaspersky Internet Security для Android, Kaspersky Security Cloud, Kaspersky Safe Kids, Kaspersky Who Calls та інших. Тепер Kaspresso безкоштовно доступний усім стороннім розробникам.

Воснові Kaspresso лежать дві популярні бібліотеки для створення автоматизованих тестів Android — Espresso та Kakao. Крім того, фреймворк надає можливість використання в тестах ADB (AndroidDebugBridge - інструмент, що дозволяє виконувати на девайсі різні налагоджувальні команди). У звичайних Espresso-тестах підтримки ADB у розробника немає.

Серед інших переваг Kaspresso: вирішення проблеми з так званими flaky-тестами (є на увазі випадки, в яких результат виконання тесту непередбачуваний, і причини неуспіху щоразу можуть бути різні, тому що на пристрої у розробника така функція працює без , логування всіх дій у процесі тесту, спрощення локалізації програми за створення скріншотів різними мовами.

Фреймворк від «Лабораторії Касперського» відрізняє гнучкість налаштувань та простота використання. Кожен розробник може налаштувати систему автотестів на базі Kaspresso, виходячи зі своїх індивідуальних завдань і особливостей програми. А якщо у розробника вже були автотести, то для інтеграції їх в Kaspresso не потрібно нічого переписувати — фреймворк передбачає вкрай просте підключення вже існуючих тестів.

«Ми на власному досвіді знаємо, наскільки автотестування додатків у Android спрощує життя розробників: це не тільки швидше і зручніше, але і набагато ефективніше „ручних“ тестів. Разом з тим створення фреймворку для автотестів вимагає чимало сил і ресурсів, а вартість розробки та підтримки власної платформи нерідко виявляється значно вищою, ніж проведення тестів вручну. Саме тому ми і вирішили викласти в відкритий доступ створений нами фреймворк Kaspresso. Ми постаралися об'єднати в одному інструменті кращі ресурси і практики і вклали в нього наші власні напрацювання і досвід. Сподіваємось, що за допомогою Kaspresso незалежні розробники будуть створювати більш якісні та надійні програми для Android — від цього виграють і користувачі, і вся індустрія», — зазначив керівник управління розробки мобільних рішень «Лабораторії Касперського».

Інші новини

Найкраща ціна