+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Security Cloud для Android отримав розширені функції захисту приватності

Kaspersky Security Cloud для Android отримав розширені функції захисту приватності

«Лабораторія Касперського» випустила оновлену версію рішення Kaspersky Security Cloud для Android, призначеного для комплексного захисту користувачів мобільних пристроїв від цифрових загроз.

Особливістю нової версії програми стали розширені механізми захисту приватності, які доповнили функцію «Перевірка дозволів». З її допомогою власник Android-гаджета може отримати відомості про всі потенційно небезпечні дозволи, які є у встановленого софту. Під небезпечними дозволами маються на увазі ті, які дозволяють керувати налаштуваннями системи або можуть поставити під загрозу збереження особистих даних користувача, у тому числі списку контактів, відомостей про місцезнаходження, SMS, доступу до веб-камери та мікрофону та ін.

«Згідно з нашим опитування, майже половина власників смартфонів стурбована тим, які дані збирають про них програми. Ось чому ми додали в наше рішення Kaspersky Security Cloud можливість в єдиному вікні бачити всі небезпечні дозволи і дізнаватися про ризики, пов'язані з ними», — зазначають у «Лабораторії Касперського». Завдяки новій функції користувач може своєчасно оцінювати всі ризики та на основі цієї інформації приймати рішення про те, чи потрібно обмежувати список дій, доступних додаткам.

Інші новини

Найкраща ціна