+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Private Security Network дозволяє скористатися всіма перевагами хмарного рішення, не порушуючи установок регуляторів та внутрішніх політик безпеки.

Хмарні технології давно є невід'ємною частиною рішень, що захищають великі компанії від кіберзагроз. Вони забезпечують швидкість реакції та допомагають створювати проактивну систему захисту. Однак для деяких компаній ключова перевага таких технологій — постійний зв'язок із хмарою — є й недоліком. Тому що в силу специфіки їхньої роботи та вимог регуляторів вони не можуть передавати жодного байта за межі мережі. Але це не привід для того, щоб залишати свої системи без захисту: якщо дані не йдуть до хмари, можна розгорнути хмару в інфраструктурі.

Сучасна версія Kaspersky Private Security Network дозволяє скористатися всіма перевагами хмарного рішення, не порушуючи установок регуляторів та внутрішніх політик безпеки. Рішення працює в режимі дата-діода: сервер, розташований всередині інформаційної інфраструктури компанії, отримує оновлення від нашої глобальної мережі KSN, не передаючи назад нічого.

Переваги рішення Kaspersky Private Security Network

Завдяки використанню Kaspersky Private Security Network комп'ютери, захищені endpoint-рішеннями «Лабораторії Касперського», можуть отримувати відомості про репутацію файлів та URL-адрес, а також моделі поведінки відомих шкідливих даних. Зіткнувшись із новим об'єктом, вони зможуть оперативно перевірити, можна йому довіряти чи не можна.

Однак приватна хмара має переваги перед глобальною. Для того, щоб краще відповідати вимогам Enterprise-клієнтів, остання версія Kaspersky Private Security Network дозволяє додавати до чорних або білих списків власні дані. Наприклад, відомості про унікальні файли, що зустрічаються виключно у вашій інфраструктурі. Це дозволить запобігти хибним спрацьовуванням у тому у випадку, якщо поведінка софту може становити потенційну небезпеку, а дані про його репутацію відсутні. Крім того, передбачено інтерфейси для підключення сторонніх потоків інформації про репутацію файлів або адрес.

Інші новини