+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Online File Reputation посилить систему захисту браузера Atom

Kaspersky Online File Reputation посилить систему захисту браузера Atom

Технологія Kaspersky Online File Reputation перевіряє файли, що завантажуються з мережі, на безпеку, і не впливає при цьому на швидкість завантаження.

Технологія Kaspersky Online File Reputation надає відомості про репутацію файлу — чи він є шкідливим чи потенційно небезпечним. Інформація надходить користувачеві, який ухвалює рішення, видалити документ чи ні.

Браузер Atom запущено у лютому 2019 року з фокусом на безпеку. Завдяки спеціальній панелі користувач може швидко перевірити, які важливі дозволи видані конкретному сайту та змінити ці налаштування для конкретного ресурсу або всього інтернету. Також велику увагу приділено налаштуванням приватності. Так, наприклад, користувачі можуть заборонити доступ до камери чи мікрофону, блокувати дратівливу рекламу або повідомлення сайтів, а для окремих сайтів можна вибрати налаштування «завжди відкривати в режимі інкогніто» або повністю заборонити запис історії для браузера.

Технологія Kaspersky Online File Reputation надає відомості про репутацію файлів, що завантажуються з Інтернету. Онлайн-сервіс миттєво розпізнає, є програма безпечною чи ні, за допомогою глобальної системи збору відомостей про загрози, великої бази динамічних білих списків та великого експертного досвіду «Лабораторії Касперського» в галузі легітимного ПЗ.

Інші новини