+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Interactive Protection Simulation. "Лабораторія Касперського" випустила онлайн-гру про кібербезпеку для керівників компаній

Під час розробки KIPS Online компанія враховувала дві головні проблеми у сфері кібербезпеки, з якими стикається сучасний топ-менеджер. По-перше, потік кіберзагроз стає дедалі більше і керівнику дедалі складніше своєчасно реагувати нею. По-друге, у щільному графіку роботи мало шансів знайти достатньо часу на вивчення інформаційної безпеки, і тим більше на проходження повного курсу навчання ІБ. Для оптимального вирішення цих завдань Лабораторія Касперського запропонувала навчання для керівників верхнього рівня у форматі гри.

Всі гравці діляться на команди, суть гри полягає в тому, що учасники спільно управляють ІТ-системою віртуального об'єкта з метою заробити якнайбільше грошей, незважаючи на кібератаки. Командам виділяється бюджет, який треба використовувати максимально ефективно, від цього залежить кібербезпека компанії, її репутація та прибуток. При цьому необхідно діяти в жорстких умовах, наближених до реальних: не маючи повної інформації про те, що відбувається і в обстановці, що змінюється. У процесі учасники вирішують реальні завдання щодо забезпечення інформаційної безпеки підприємства, що постають перед керівництвом компанії. Зараз існує чотири галузеві варіанти гри: для промислового середовища, корпоративного, фінансового, а також для структур держуправління.

Інші новини