+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Automated Security Awareness Platform - Лабораторія Касперського випустила автоматизовану платформу для підвищення поінформованості про кібербезпеку

Kaspersky Automated Security Awareness Platform - Лабораторія Касперського випустила автоматизовану платформу для підвищення поінформованості про кібербезпеку

«Лабораторія Касперського» випустила автоматизовану платформу для підвищення обізнаності з кібербезпекою — Kaspersky Automated Security Awareness Platform (ASAP). Продукт є онлайновим інструментом, що формує та закріплює у співробітників навички безпечної роботи в цифровому середовищі.

За даними «Лабораторії Касперського», понад 80% усіх інцидентів кібербезпеки спричинені людським фактором. Підприємства втрачають величезні кошти, відновлюючи ресурси після порушень IT-безпеки, спричинених діями співробітників. Проте традиційні програми навчання, покликані запобігати таким інцидентам, недостатньо ефективні. Зазвичай вони не надихають учасників і не дозволяють сформувати в них потрібну поведінку.

У платформі Kaspersky ASAP реалізовано інший підхід до організації тренінгів із захисту від цифрових загроз. Рішення дозволяє оцінити поточні знання співробітника у сфері кібербезпеки, визначити відповідно до цього набір навичок, необхідних саме йому залежно від його робочих обов'язків та профілю ризику, побудувати графік проходження програми. Наприклад, рядовим співробітникам необхідні лише базові вміння, тоді як старшому менеджеру для роботи з конфіденційною інформацією потрібно знати, як убезпечити дані цілого департаменту.

Відпрацювання навичок у Kaspersky ASAP засноване на принципі «від простого до складного». Через 4 дні після проходження теоретичної частини платформа автоматично розсилає листи з нагадуванням пройденого матеріалу, а ще через 3 дні пропонує пройти тест. - Перевірку отриманих знань. Якщо тест пройдено успішно, то через деякий час користувач отримає лист із симульованою атакою фішингу. Такий підхід забезпечує надійне закріплення навичок та запобігає забуттю.

Kaspersky ASAP у форматі невеликих 10-хвилинних інтерактивних уроків охоплює такі теми, як електронна пошта та фішинг, робота в Інтернеті, соціальні мережі та служби обміну повідомленнями, паролі, соціальна інженерія, безпека комп'ютера, мобільні пристрої, конфіденційні дані та ін. Кожна тема поділяється на чотири рівні, присвячені відпрацюванню певної групи навичок у сфері безпеки. Загалом навичок — понад 350, а весь курс розрахований на рік. Для контролю процесу навчання співробітників та оцінки прогресу передбачена панель управління з докладними звітами про виконані завдання.

Докладніше дізнатися про платформу Kaspersky Automated Security Awareness Platform можна на сайті k-asap.com

Інші новини