+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Security для Mac - новий захист комп'ютерів Apple

У міру збільшення ринкової частки Apple вироблені корпорацією комп'ютери привертають дедалі більшу увагу зловмисників. Результат – стійке зростання кількості шкідливих програм для комп'ютерів Mac, а також небезпечних інцидентів, що виникають все частіше. Останній за часом приклад — троянська програма Flashfake, яка перетворила принаймні 700 000 «яблучних» комп'ютерів в зомбі-машини. Враховуючи ринкову частку Mac, що становить за різними оцінками від 6 до 10%, така значна кількість комп'ютерів, заражених лише однією шкідливою програмою, викликає серйозне занепокоєння.

У Kaspersky Security для Mac застосовані новітні технології, що дозволяють забезпечити високу якість захисту від усіх видів загроз, у тому числі троянських програм, черв'яків, шпигунського програмного забезпечення, рекламних програм тощо. Детектування та блокування зловредів, створених для операційних систем Mac OS X, Windows та Linux, дозволяє запобігти перенесенню шкідливих об'єктів на особистий домашній комп'ютер користувача або комп'ютери, що належать його друзям та колегам. Застосування хмарних технологій та регулярні компактні оновлення антивірусних баз дозволяють забезпечити захист від найактуальніших загроз та мінімізувати споживання ресурсів комп'ютера.

Для безпечної роботи в Інтернеті в Kaspersky Security для Mac реалізовано «Веб-фільтр», що допомагає блокувати шкідливі, шахрайські та фішингові сайти та попереджати користувачів про всі виявлені веб-загрози. Технологія «Захист від фішингу» дозволяє підвищити рівень безпеки комп'ютера Mac, особливо при використанні послуг інтернет-банкінгу або здійснення онлайн-платежів. Для захисту конфіденційних даних, таких як реквізити кредитних карток і паролі, в Kaspersky Security для Mac реалізована Віртуальна клавіатура. Вона доступна у вигляді розширення до вбудованого браузера Safari. Також підтримуються браузери Google Chrome та Firefox. Використання цієї функції позбавляє кіберзлочинців можливості перехоплювати конфіденційні дані за допомогою клавіатурних шпигунів.

У новому продукті реалізовано функцію «Батьківський контроль». Вона забезпечує безпечну та підконтрольну роботу дітей та підлітків в Інтернеті. Батьки можуть встановити тимчасове обмеження на онлайн активність своїх чад або визначити на кожен день конкретний час, коли їм дозволено виходити в Мережу. Kaspersky Security для Mac простежить, щоб у пошукових системах, наприклад Google, завжди була включена функція «Безпечний пошук», яка унеможливлює попадання небажаного контенту з пошукової видачі. Також передбачено можливість заборонити завантаження певних типів файлів під час використання комп'ютера дитиною. Можна заблокувати і певні небажані сайти – вручну чи за категоріями. Крім того, Kaspersky Security для Mac відслідковує активність дітей у соціальних мережах, наприклад, Facebook. Ця функція дозволяє батькам знати того, з ким спілкується дитина, і забороняти спілкування з певними контактами або усією соціальною мережею. Розвинена система звітності дозволяє дорослим отримати всю необхідну інформацію про те, коли та як їхні діти користуються Всесвітнім Павутинням.

Новий продукт Kaspersky Security для Mac відрізняється підвищеною продуктивністю та зручністю використання. Створений "Лабораторією Касперського" комплекс технологій iSwift забезпечує інтелектуальну перевірку файлів, за якої скануються лише об'єкти, створені або змінені з попередньої перевірки. Це дозволяє мінімізувати споживання ресурсів системи. Оновлений інтерфейс користувача зі зрозумілими налаштуваннями та відображенням всієї необхідної інформації в головному вікні робить рішення максимально зручним для користувача.

Інші новини