+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Security 8.0 для Microsoft Exchange Server забезпечить захист електронної пошти з «хмари»

Kaspersky Security для Microsoft Exchange Servers забезпечує надійний захист корпоративних поштових серверів на базі Microsoft Exchange від шкідливих об'єктів та спаму. Рішення є частиною лінійки продуктів Kaspersky Open Space Security, до якої також включені інші ефективні засоби захисту різних елементів корпоративної IT-інфраструктури, у тому числі для поштових та файлових серверів, а також для комп'ютерів співробітників компаній.

Оновлення Maintenance Pack 1 забезпечує повну підтримку Database Availability Group - технології, представленої в Microsoft Exchange Server 2010. Підтримка цієї технології, поряд з іншими нововведеннями у рішенні "Лабораторії Касперського", знижує тимчасові витрати на налаштування та управління, надаючи інструменти централізованого адміністрування, складання звітів та резервного копіювання. Іншим засобом підвищення ефективності та зручності управління стала нова панель моніторингу, що дозволяє контролювати основні параметри захисту поштового сервера в режимі реального часу.

Нова система аналізу та фільтрації спаму забезпечує більш ефективне детектування, а також підвищення продуктивності. За оперативну реакцію нові масові розсилки спаму відповідає, зокрема сервіс Enforced Anti-Spam Updates. Він пропонує новий метод швидкої доставки оновлень бази даних зі спаму, а значить ще оперативніше блокування небажаних повідомлень. Нарешті, підтримка хмарної безпеки Kaspersky Security Network пропонує принципово новий рівень захисту від спаму за рахунок надходження інформації від мільйонів користувачів продуктів «Лабораторії Касперського» в режимі реального часу.

Рішення Kaspersky Security 8.0 для Microsoft Exchange Servers Maintenance Pack 1 вже є клієнтам «Лабораторії Касперського». Детальніша інформація доступна на сайті www.kaspersky.ru/security-microsoft-exchange-servers.

Інші новини

Найкраща ціна