+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Password Manager – оновлене рішення для безпечного зберігання паролів

Kaspersky Password Manager зберігає дані у спеціальній базі, надійно захищеній майстер-паролем. Також у продукті була реалізована віртуальна клавіатура для захисту інформації від кейлоггерів – програм-шпигунів, що реєструє кожне натискання клавіші на клавіатурі комп'ютера.

Рішення ефективно протидіє фішингу, оскільки перед введенням пароля Kaspersky Password Manager перевіряє справжність . Якщо він буде відрізнятися від введеного раніше (що зазвичай відбувається, коли шахраї намагаються заманити жертву на фальшивий ресурс), користувач не буде там авторизований. – наприклад, ключі активації програм, PIN-коди тощо. Також продукт може самостійно генерувати стійкі паролі довжиною до 99 символів.

В нової версії продукту було розширено список підтримуваних браузерів - тепер він включає Microsoft Internet Explorer, Mozilla FireFox та Google Chrome. Паролі з браузерів можуть бути автоматично імпортовані до захищеного сховища. Для додаткової зручності користувача портативна версія Kaspersky Password Manager може працювати із зовнішніх накопичувачів (наприклад, з USB-накопичувача або флеш-карти), без необхідності попереднього встановлення.

Інші новини

Найкраща ціна