+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Internet Security знову отримує найвищу оцінку в тестах

Експерти Dennis Technology Labs оцінювали ефективність тестованих рішень за двома параметрами: за здатністю продукту детектувати та блокувати актуальні загрози та за відсутністю помилкових спрацьовувань. Під актуальними загрозами в Dennis Technology Labs розуміють різні інтернет-загрози, з якими ризикує зіткнутися користувач, працюючи щодня за комп'ютером. При цьому експерти мають на увазі не тільки самі зразки шкідливого ПЗ, які пропонувалося виявити і заблокувати рішенням, що тестуються, але і сайти, що містять шкідливий код, виконання якого може призвести до зараження комп'ютера.

Щоб створити максимально близькі до реальності умови використання антивірусів, експерти тестували їх на комп'ютерах, які працюють під управлінням не найновіших, але все ще вкрай поширених операційних систем Windows XP і Windows 7. Крім того, перед тестуванням ці системи встановлювали легітимні популярні програми, такі як Adobe Flash Player, Adobe Reader, Oracle Java і т.д. — програми, вразливості яких злочинці часто використовують для атак на комп'ютери користувачів. Загалом у тестуванні взяли участь 9 захисних продуктів від іменитих світових виробників, і лише три з них отримали найвищу нагороду AAA.

Рішення Kaspersky Internet Security виявилося у трійці лідерів, виявивши та заблокувавши 98% усіх запропонованих погроз та допустивши всього одне хибне спрацювання за середнього значення за загальним підсумком тесту у 3,7 помилкових спрацьовувань.

Dennis Technology Labs не вперше дає високу оцінку рішенню Kaspersky Internet Security. Наприклад, у жовтні 2012 року тестова лабораторія вже присуджувала попередній версії продукту Kaspersky Internet Security нагороду AAA та звання найкращого рішення у своєму класі.

Інші новини

Найкраща ціна