+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Internet Security отримав найвищу нагороду у тесті MRG Effitas

Під час випробувань фахівці MRG Effitas з'ясовували здатність різних антивірусних рішень виявляти та блокувати шкідливе ПЗ. Для тестів експерти відібрали найактуальніші зразки шкідливих програм, тобто ті, з якими ризикує зіткнутися звичайний користувач, працюючи на комп'ютері, підключеному до Інтернету. Так, у тестовий набір увійшли різні види бекдорів (програм, що забезпечують можливість віддаленого управління комп'ютером), фінансового шкідливого програмного забезпечення (програм, спрямованих на розкрадання фінансової інформації), програм-вимагачів, шкідливих програм з руткіт-функціоналом та інших небезпечних видів шкідливого програмного забезпечення. Додатково автори тестування встановили на ПК набір популярних додатків, вразливості в яких регулярно використовуються зловмисниками для зараження комп'ютера, що атакується.

Загалом у тестуванні взяли участь 17 захисних рішень від відомих виробників. KasperskyInternetSecurity заблокував усі запропоновані погрози без винятку, заробивши таким чином найвищу нагороду MRG Effitas – п'ять зірок. Крім рішення «Лабораторії Касперського» такого ж результату змогли досягти лише два продукти, які брали участь у випробуванні.

Kaspersky Internet Security продовжує збирати нагороди у різних незалежних тестуваннях, що імітують умови реального використання продукту. У квітні та березні 2013 року рішення показало високу ефективність в аналогічних тестах незалежної лабораторії AV-Comparatives. Крім того, KasperskyInternetSecurity неодноразово отримував вищі оцінки в інших престижних тестуваннях, зокрема в тих, організаторами яких виступають лабораторії AV-AV. -Test та Matousec.

З детальними результатами порівняльного тестування можна ознайомитись на сайті MRG Effitas: www.mrg-effitas.com/wp-content/uploads/2012/06/ MRG-Effitas-Real-Time-Protection-Test-Q1-20131.pdf.

Інші новини

Найкраща ціна