+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Internet Security підтвердив свою ефективність у боротьбі з невідомими погрозами

Фахівці AV-Test тестували 26 захисних рішень від відомих виробників. Метою випробувань було з'ясувати, наскільки добре продукти вміють справлятися з різними типами загроз, включаючи шкідливі атаки, що використовують вразливість нульового дня, і як добре вони вміють відрізняти легітимне ПЗ від шкідливого, а легальні сайти – від нелегальних.

Kaspersky Internet Security блискуче впорався з усіма запропонованими завданнями. Рішення заблокувало всі 132 атаки, розцінені організаторами тестування як загрози нульового дня – тобто ті, у яких використовувалися ще не усунені вразливості у легітимному програмному забезпеченні. При цьому Kaspersky Internet Security припустився лише трьох помилкових спрацювань. Для порівняння: низка інших учасників випробувань демонструвала під час тестування до 25 помилкових тривог.
За підсумками тесту продукт "Лабораторії Касперського" отримав 6 із 6 можливих балів за захист, 4,5 бала з 6 за продуктивність (при середньому результаті в інших учасників випробування – 3,8 бала) та 6 із 6 можливих балів за зручність використання. В результаті за сумою балів Kaspersky Internet Security посів друге місце.
 
Рішення Kaspersky Internet Security стабільно демонструє високі показники за результатами різних незалежних випробувань. Так, наприкінці липня тестова організація AV-Comparatives присудила рішенню найвищу нагороду Advanced+ за підсумками масштабного тестування, яке тривало протягом чотирьох місяців. Крім того, наприкінці травня відома експертна організація Dennis Technology Labs визнала рішення Kaspersky Internet Security одним із найкращих за підсумками тестування захисту від актуальних загроз.
Отримати докладнішу інформацію про результати тестування можна на сайті AV-Test: www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/?tx_avtestreports_pi1%5Breport_no%5D=132345.

Інші новини