+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Internet Security для Android – нове захисне рішення для смартфонів та планшетів під керуванням Android від «Лабораторії Касперського»

Незважаючи на те, що користувач давно виходить в Інтернет з безлічі різних пристроїв, як і раніше, поширена думка, що захист класу Internet Security необхідний насамперед для ПК. Однак загрози при здійсненні інтернет-покупок, перегляді веб-сторінок, спілкуванні в соціальних мережах однаково небезпечні для мобільних пристроїв та домашніх комп'ютерів. Смартфони та планшети все частіше стають мішенню кіберзлочинців. За даними "Лабораторії Касперського", продовжується стрімке зростання кількості загроз для платформи Android: 99,9% виявлених нових мобільних зловредів у I кварталі 2013 року націлені на цю ОС. Крім того, компактні та легкі пристрої легко втратити, а разом з ними і всі дані, що зберігаються на них. Щоб забезпечити ще більш просунутий всебічний захист смартфонів та планшетів, «Лабораторія Касперського» створила Kaspersky Internet Security для Android.

Новий Kaspersky Internet Security для Android є рішенням з єдиним інсталяційним пакетом, який в залежності від параметрів пристрою, автоматично активує доступні користувачеві функції і надає зручний інтерфейс для керування ними. Інтерфейс Kaspersky Internet Security для Android виконаний у стилі захисних засобів Лабораторії Касперського для домашніх користувачів. У ньому з'явився екран статусу захисту пристрою, де централізовано відображаються усі виявлені проблеми та пропонується максимально простий та швидкий метод їх вирішення.

У новому рішенні Kaspersky Internet Security для Android залишається такий же базовий безкоштовний функціонал, як і у його попередників: «Перевірка на вимогу», функція «Анти-Злодій», та «Фільтрація викликів та SMS» (для захисту смартфонів).

У повну версію продукту включені найсучасніші захисні технології, в тому числі проактивні та хмарні, що використовують Kaspersky Security Network. Для зручності власників гаджетів передбачено автоматичне сканування та захист у реальному часі. Нова функція «SMS Анти-Фішинг» захищає власника смартфона від небезпечного SMS-спаму і спроб шахрайства, перевіряючи всі посилання в текстових повідомленнях.

Інші новини