+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone: тепер за допомогою Android

Платформа Android стає все більш популярною не тільки серед користувачів, а й у корпоративному секторі, внаслідок чого зростає рівень загроз для неї. В Android-версії Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone реалізовані всі необхідні функції, що забезпечують безпеку мобільного пристрою. Це не лише антивірус, а й Анти-злодій, захист персональних даних, а також модуль фільтрації дзвінків та SMS-повідомлень. Крім того, Maintenance Pack 1 забезпечує підтримку двох нових операційних систем - BlackBerry 6.0 і Symbian^3, також популярних у корпоративному середовищі.

Оновлений продукт покликаний захистити смартфони, які мають доступ до корпоративної мережі, від шкідливих програм та спаму , небажаних дзвінків, приховує від сторонніх очей контакти та файли, допомагає знаходити пристрій у разі втрати або крадіжки, а також надає інформацію про місцезнаходження працівника.

Втрата або крадіжка смартфона, що має доступ до корпоративної мережі, може становити серйозну загрозу інформаційній безпеці організації. Зловмисник може знайти лазівки в системі захисту або отримати доступ до конфіденційних даних, що зберігаються на смартфоні, і тим самим скомпрометувати весь бізнес компанії. Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone дає можливість корпоративному користувачеві зберегти конфіденційність своїх даних та підвищити ймовірність повернення пристрою у разі його втрати або крадіжки. Надіславши спеціальне SMS-повідомлення, адміністратор може дистанційно видалити секретні файли або заблокувати доступ до них, визначити місцезнаходження пристрою за допомогою функції GPS Find, а також заблокувати телефон і дізнатися його новий номер при зміні SIM-картки.

Рішення під Android управляється за допомогою засобу централізованого адміністрування Kaspersky Administration Kit, яке дозволяє задавати правила та політики, що найбільш точно підходять під профіль діяльності працівників конкретної організації.

Інші новини