+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone: тепер за допомогою Android

Платформа Android стає все більш популярною не тільки серед користувачів, а й у корпоративному секторі, внаслідок чого зростає рівень загроз для неї. В Android-версії Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone реалізовані всі необхідні функції, що забезпечують безпеку мобільного пристрою. Це не лише антивірус, а й Анти-злодій, захист персональних даних, а також модуль фільтрації дзвінків та SMS-повідомлень. Крім того, Maintenance Pack 1 забезпечує підтримку двох нових операційних систем - BlackBerry 6.0 і Symbian^3, також популярних у корпоративному середовищі.

Оновлений продукт покликаний захистити смартфони, які мають доступ до корпоративної мережі, від шкідливих програм та спаму , небажаних дзвінків, приховує від сторонніх очей контакти та файли, допомагає знаходити пристрій у разі втрати або крадіжки, а також надає інформацію про місцезнаходження працівника.

Втрата або крадіжка смартфона, що має доступ до корпоративної мережі, може становити серйозну загрозу інформаційній безпеці організації. Зловмисник може знайти лазівки в системі захисту або отримати доступ до конфіденційних даних, що зберігаються на смартфоні, і тим самим скомпрометувати весь бізнес компанії. Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone дає можливість корпоративному користувачеві зберегти конфіденційність своїх даних та підвищити ймовірність повернення пристрою у разі його втрати або крадіжки. Надіславши спеціальне SMS-повідомлення, адміністратор може дистанційно видалити секретні файли або заблокувати доступ до них, визначити місцезнаходження пристрою за допомогою функції GPS Find, а також заблокувати телефон і дізнатися його новий номер при зміні SIM-картки.

Рішення під Android управляється за допомогою засобу централізованого адміністрування Kaspersky Administration Kit, яке дозволяє задавати правила та політики, що найбільш точно підходять під профіль діяльності працівників конкретної організації.

Інші новини

Найкраща ціна