+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows та Kaspersky Security Center для захисту ПК та централізованого управління системою IT-безпеки на підприємстві. "Лабораторія Касперського" представляє рішення світового класу для захисту бізнесу.

Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows вперше в лінійці корпоративних продуктів Лабораторії Касперського реалізує підтримку хмарної системи захисту Kaspersky Security Network. Оперативне отримання інформації «з хмари» про нові та невідомі раніше шкідливі програми та веб-сайти, а також про репутацію виконуваних файлів забезпечує додатковий та максимально швидкісний захист корпоративної інфраструктури. Можливості Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows спрямовані на забезпечення максимальної безпеки корпоративних даних. Продукт покликаний захищати компанію як від зовнішніх, так і внутрішніх загроз, пов'язаних з IT-безпекою.

Kaspersky Security Center забезпечує підтримку технологій віртуалізації серверів адміністрування, централізоване управління клієнтськими пристроями, контроль над активністю користувачів та поширення оновлень антивірусних баз та даних хмарної системи Kaspersky Security Network.
 
У лінійці корпоративних рішень Лабораторії Касперського Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows приходить на зміну Антивірусу Касперського для Windows Workstation і Антивірусу Касперського для Windows Server. Рішення для централізованого впровадження та управління єдиною системою захисту підприємства Kaspersky Security Center приходить на зміну Kaspersky Administration Kit.
Нові програми будуть доступні в наступних продуктах:
  • Kaspersky Work Space Security
  • Kaspersky Business Space Security
  • Kaspersky Enterprise Space Security
  • Kaspersky Total Space Security
  • Антивірус Касперського для файлових серверів

Об'єднаний дистрибутив Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows дозволяє встановити програму як на робочу станцію, так і на файловий сервер — залежно від придбаної ліцензії:

· Якщо придбано продукт Kaspersky Work Space Security, можливе встановлення програми тільки на робочі станції.

· У випадку, якщо придбано продукт Антивірус Касперського для файлових серверів, можливе встановлення лише на файлові сервери.

· У випадку, якщо придбано один із продуктів: Kaspersky Business Space Security, Kaspersky Enterprise Space Security або Kaspersky Total Space Security, можливе встановлення і на робочі станції, і на файлові сервери.

В даний час ви можете взяти участь у бета-тестуванні нових рішень http://www.kaspersky.ru/endpoint_security

Реліз Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows та Kaspersky Security Center намічено на жовтень 2011 року. Ми вчасно повідомимо вас про вихід комерційних версій нових програм.

Інші новини