+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Kaspersky CRYSTAL доступний для замовлення в компанії "Ай Ті Про"

Kaspersky CRYSTAL - це не просто антивірусне рішення, це універсальний продукт, призначений для активних інтернет-користувачів, він захищає вас і ваших близьких від сучасних інтернет-загроз та забезпечує конфіденційність особистих даних, що зберігаються на ваших комп'ютерах. Забезпечуючи максимальний захист, Kaspersky CRYSTAL не став складним та громіздким. Всі функції доступні через єдиний зручний інтерфейс, у користувача немає потреби запускати окремі утиліти від сторонніх виробників. Налаштування легко досяжні та зрозумілі, продукт працює у фоновому режимі та не завантажує систему.

З новим Kaspersky CRYSTAL ви можете повною мірою використовувати переваги комп'ютерної епохи, а ваш цифровий світ залишиться при цьому кришталево чистим.
 
Kaspersky CRYSTAL - Захист, якому довіряють найдорожче.

Kaspersky CRYSTAL - Максимальний захист. Настанням цифрової епохи ми почали покладатися на комп'ютер як головний засіб комунікації та зберігання особистої інформації. Однак забруднення цифрового середовища шкідливими програмами, почастішали випадки крадіжки особистих даних, спам-атаки - все це наражає на ризик вас і ваших близьких, ваші рахунки та особисті дані. З новим продуктом "Лабораторії Касперського" Kaspersky CRYSTAL ви можете повною мірою використовувати переваги комп'ютерної епохи, а ваш цифровий світ залишиться при цьому кристально чистим. вторгнення у ваш цифровий світ і зберігає його кришталево чистим, блокуючи шкідливі програми, небажаний контент і спам. інформації, а Менеджер паролів генерує надійні, стійкі до злому паролі і автоматично заповнює потрібні форми на веб-сайтах і в додатках. сканування, отримувати оновлення, завжди бути в курсі стану захисту домашньої мережі та ефективно керувати її безпекою з одного комп'ютера. улюблені фотографії та музичні файли навіть у разі поломки або крадіжки комп'ютера, а шифрування даних забезпечує безпечне зберігання та передачу цінної інформації. персональні налаштування для доступу до комп'ютера, програм, інтернету для кожного члена сім'ї, блокувати доступ до сайтів з неприйнятним змістом та контролювати спілкування електронною поштою, в соціальних мережах та через IM-клієнти (ICQ, MSN та ін.).
 <
Kaspersky CRYSTAL НЕ ВИМАГАЄ спеціальних знань. Kaspersky CRYSTAL - це простий і ефективний спосіб захистити вас і ваших близьких від небезпек, що підстерігають в інтернеті; вам не потрібно бути фахівцем, щоб налаштувати всі необхідні інструменти та легко керувати захистом ваших домашніх комп'ютерів.
 

Інші новини