+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kabanero - IBM відкрила вихідні коди інструментів для спільної розробки програм Kubernetes

Kabanero - IBM відкрила вихідні коди інструментів для спільної розробки програм Kubernetes

IBM відкрила вихідні коди інструментів для спільної розробки додатків Kubernetes. Йдеться про проект Kabanero, який був представлений на конференції O'Reilly Open Source Software у Портленді (США).

Kabanero інтегрує популярні середовища розробки та фреймворки з нативними для Kubernetes засобами DevOps.

Створюючи Kabanero, в IBM прагнули знизити компаніям бар'єри, що заважають впровадженню програмного забезпечення Kubernetes, яке використовується для оркестрації великих кластерів контейнерів, які, у свою чергу, застосовуються для роботи окремих компонентів та рівнів додатку.

Важко вибрати правильну технологію для створення власних хмарних додатків та отримати знання, необхідні для ефективного впровадження Kubernetes, - пише в блозі старший менеджер з продуктів IBM Cloud Developer Developer. — Крім того, надання архітекторам, розробникам та проектним відділам можливості легко працювати спільно за дотримання їхніх індивідуальних вимог є додатковою проблемою при переході в хмару.

Одна з головних труднощів полягає в тому, що архітектори та проектні групи повинні включати власні стандарти безпеки та ін. у додатки Kubernetes. Через ці вимоги необхідна тісна взаємодія між командами, що може уповільнити процес розробки. Для вирішення цієї проблеми Kabanero включає інструмент командного рядка під назвою Appsody, який може використовуватися розробниками для створення мікросервісів, компонентів контейнерних програм, які вже відповідають стандартам безпеки їх організації.

Ще одним Ключовим компонентом Kabanero є Codewind. Він надає розширення для популярних інтегрованих середовищ розробки, таких як Eclipse, Eclipse Che та Microsoft Visual Studio Code, які використовуються розробниками для створення своїх програм

Інші новини