+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Juul Labs представив продукт із системою розпізнавання осіб

Juul Labs представив продукт із системою розпізнавання осіб

Виробник електронних сигарет Juul Labs представив продукт із системою розпізнавання осіб. Оскільки центри з контролю та профілактики захворювань звинуватили електронні сигарети у зростанні вживання тютюну підлітками, тепер їх можуть курити лише особи віком від 18 років, і електронна сигарета нового покоління готова забезпечити виконання закону.

Електронна сигарета Juul C1 за Bluetooth підключається до Android-смартфону, який через програму відстежує всі підключені пристрої, контролює вейпінг і заразом оцінює, скільки років користувачу. Перший у своєму роді продукт був випущений на британському ринку після випробування в Канаді.

За словами керуючого директора британського підрозділу Juul, користувачам необхідно пройти сувору перевірку віку, перш ніж вони можуть використовувати пристрій. Процес включає розпізнавання осіб і двоетапну перевірку даних за допомогою сторонніх баз даних.

Пристрій також дозволяє користувачам контролювати кількість затяжок на добу, а також знаходити електронну сигарету у разі втрати. Електронна сигарета поставляється з функцією автоматичного блокування, яка відключає прилад і не дає їм користуватися, якщо вона опинився поза зоною дії телефону господаря.

Директор з управління продуктами Juul зазначила, що компанія планує регулярно оновлювати програму та розглядає функції, які дозволять користувачам самостійно контролювати вейпінг та запобігати використанню пристрою в громадських місцях, таких як школи.

Розробники Juul запевнили, що їхній продукт призначений не для збору даних, а для надання даних клієнтам. Компанія заявляє, що не передаватиме або продаватиме дані третім особам без дозволу користувачів

Інші новини

Найкраща ціна