+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JetBrains WebStorm 2019.3 - JetBrains випустила велике оновлення WebStorm

JetBrains WebStorm 2019.3 - JetBrains випустила велике оновлення WebStorm

WebStorm 2019.3 - що нового:

  • JetBrains зробили серйозну роботу над прискоренням запуску IDE, і тепер WebStorm 2019.3 відображає екран вітання та відкриває раніше проіндексовані проекти приблизно на 20% швидше, ніж попередні версії.
  • Завдяки автодоповненню імен слотів, швидкої документації для символів Vue та підтримці компонентів, визначених в окремих файлах, тепер ви можете створювати програми з Vue.js ще швидше.
  • Існуючу функціональність стало зручніше використовувати: тепер ви можете автоматично включати глобальні засоби перегляду файлів для всіх нових проектів, швидше клонувати проекти з GitHub і не тільки.
  • Автодоповнення коду для JavaScript та TypeScript стало ще розумнішим. Наприклад, для нових змінних, функцій, класів та інтерфейсів WebStorm тепер нагадує відповідні імена, які вже використовувалися в тій же області, але ще не були визначені та відзначені як unresolved.

Це лише частина покращень. Щоб спробувати їх у справі, скачайте 30-денну пробну версію WebStorm 2019.3 на сайті або за допомогою Toolbox App. Повну версію можуть використовувати власники діючої підписки на WebStorm або All Products Pack, а також безкоштовно студенти і розробники проектів з відкритим вихідним кодом.

Прискорений запуск середовища розробки

Однією з найпоширеніших проблем із продуктивністю WebStorm був його повільний запуск. Виправленню цієї незручності, на яку скаржилося багато користувачів, ми присвятили останні два релізні цикли. В результаті, WebStorm 2019.3 відображає екран вітання та відкриває раніше проіндексовані проекти значно швидше порівняно з попередніми версіями.

Що саме JetBrains має на увазі, говорячи «швидше»? JetBrains виміряли час запуску WebStorm 2019.3 на різних операційних системах та порівняли ці цифри з показниками двох попередніх версій — 2019.1 та 2019.2. Щоб отримати точні результати, ми скрізь використовували той самий проект: програму React з відкритим у редакторі файлом app.js, створену з використанням create-react-app.

У середньому, час запуску скоротився приблизно на 20% порівняно з попередніми версіями, проте результати можуть відрізнятися залежно від використовуваних налаштувань мережі, величини робочого простору, віку комп'ютера та конфігурації антивіруса.

JetBrains не планує зупинятися на досягнутому — у версії 2020.1 на вас чекають ще кілька значних покращень у цій галузі, включаючи оптимізацію індексування проектів.

Великі покращення в підтримці Vue.js

Крім прискорення запуску, JetBrains істотно допрацювали підтримку Vue.js, щоб користувачі WebStorm могли швидше створювати програми на цьому фреймворку.

Почнемо з того, що автодоповнення коду в проектах Vue.js стало працювати набагато краще . По-перше, WebStorm тепер може автоматично заповнювати імена слотів. Це працює для імен слотів, визначених як у компонентах проекту, так і в бібліотеках компонентів Vuetify, Quasar та BootstrapVue. По-друге, WebStorm тепер розуміє зв'язок між частинами компонента, розташованими в різних файлах, і пропонує варіанти автодоповнення для вхідних параметрів, даних та методів, навіть якщо вони не визначені в одному файлі.

Зрештою, тепер ви можете переглядати документацію для компонентів та директив, визначених у Vue.js, та деяких популярних бібліотеках компонентів – прямо у WebStorm. Для цього просто наведіть курсор на ім'я компонента або директиви у вашому коді та натисніть F1.

Підказки для імен нових символів

Як тільки ви почнете додавати імена змінних або параметрів у файлах JavaScript або TypeScript, WebStorm підкаже кілька відповідних варіантів, спираючись на імена класів, інтерфейсів і псевдонімів типів, визначених у вашому проекті, а також на стандартні бібліотеки, що використовуються вами, і залежності.

/p>

Для нових змінних, функцій, класів та інтерфейсів ви також побачите підказки для імен, які вже використовувалися в тій же області видимості, але ще не були визначені та відзначені якunresolved.
< br />Наприклад, якщо ви хочете використовувати якусь нову функцію, ви можете спочатку викликати її, а потім надрукувати function, щоб додати її та побачити запропоноване ім'я. Звичайно, ви також можете навести курсор на місце її використання, натиснути Alt-Enter і застосувати «швидке виправлення» Create Function.

Підтримка останніх версій технологій, що широко використовуються

У WebStorm 2019.3 ви знайдете вбудовану підтримку ключової функціональності TypeScript 3.7, у тому числіoptional chainingnullish coalescing і assertion signatures, яка допоможе вам працювати з ними ефективніше. Але це ще не все: JetBrains також додали підтримку функціональності Plug’n’Play, доступну в майбутньому релізі Yarn 2.

Автодоповнення коду для CSS бібліотек, доданих через CDN

Використовуєте Bootstrap або іншу CSS-бібліотеку, підключену через CDN у HTML-файлі? Тепер WebStorm запропонує варіанти автодоповнення для імен класів із бібліотеки, при цьому не змушуючи вас додавати її джерела в проект. Щоб підключити цю функціональність, наведіть курсор на CDN-посилання у файлі HTML, натисніть Alt-Enter і виберіть Download library.

Єдина дія для запуску інструментів та конфігурацій

З новою дією Run Anything ви можете швидко запускати конфігурації та такі інструменти, як npm та Yarn, а також відкривати останні проекти. Щоб використовувати його, двічі натисніть Ctrl або клацніть значок з правого боку навігаційної панелі.

Підключення глобальних засобів перегляду файлів для всіх нових проектів

Якщо ви використовуєте у своєму проекті такі інструменти, як Prettier, і налаштовуєте їх за допомогою засобу перегляду файлів, то цілком ймовірно, що ви захочете автоматично застосувати існуючі налаштування до всіх нових проектів. У WebStorm 2019.3 цього можна досягти, увімкнувши глобальні засоби перегляду файлів за промовчанням. Щоб увімкнути їх, перейдіть в Preferences/Settings | Tools | File Watchers, додайте новий глобальний засіб перегляду файлів та встановіть прапорець Enabled.

Оновлений інтерфейс для клонування проектів

Тепер при клонуванні проекту із системи керування версіями ви побачите оновлене діалогове вікно Get from Version Control. Основна мета цього оновлення – покращити досвід отримання проектів з GitHub. Тепер ви можете вибрати GitHub в лівій частині діалогового вікна і увійти до свого облікового запису прямо з діалогового вікна. Після цього можна переглянути список репозиторіїв у свого облікового запису та в організаціях, до яких ви належите, та знайти той, який ви хочете клонувати.

Інші новини

Найкраща ціна