+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JetBrains випустила нову версію системи управління проектами - YouTrack 2017.4

Що нового в YouTrack 2017.4?

  • Звіт про оцінку часу.
  • Сортування за релевантністю в результатах пошуку.
  • Настроювані поля дати та часу.
  • Пакет npm для підтримки робочих процесів на JavaScript.
  • Локалізація японською мовою.
  • Текстова індексація для полів завдань.
  • Підтримка додаткових мов у текстовому індексі.
  • Підтримка Shared Mailbox у Microsoft Exchange та Office 365.
  • Можливість вимикати поштові сповіщення.
  • Підтримка Markdown як частина експериментальної функціональності.

Звіт про оцінку часу

Додано новий звіт, який дозволяє відстежувати оцінку часу в одному або кількох проектах. У новому звіті завдання можна групувати за проектами, виконавцями, підсистемами та спринтами.

Сортування за релевантністю у результатах текстового пошуку

Тепер при текстовому пошуку за завданням результати сортуються за релевантністю. Це означає, що завдання, які містять більше слів, що збігаються в заголовку, описі або коментарях, виводяться вище в списку результатів.

Таке сортування застосовується до результатів пошуку за замовчуванням, якщо пошуковий запит не містить явних атрибутів сортування (наприклад, sort by: updated) або виразу “або”.

Настроювані поля дати та часу

Додано підтримку полів, що настроюються, в яких дати зберігаються у форматі «дата і час». Це означає, що тепер можна розрізняти поля, у яких зберігається лише дата, і поля, котрим суттєво значення часу. Це нововведення дозволяє стежити за часом із більшою точністю.

Пакет npm для підтримки робочих процесів на JavaScript

Покращено процес роботи з workflow. У цьому релізі додано можливість керувати робочими процесами YouTrack зі свого середовища розробки. Ця можливість доступна у будь-якому редакторі, який підтримує JavaScript. Щоб почати користуватися даною функціональністю, встановіть Node.js у своєму середовищі.

Локалізація японською мовою

Тепер YouTrack підтримує японську мову. Компанії, спілкування в яких ведеться японською, можуть встановити його як мову за умовчанням у своєму YouTrack.

Текстова індексація для полів завдань

Текстовий індекс тепер включає всі значення, збережені у всіх полях завдань. Це означає, що текстовий пошук знаходить відповідні слова в будь-яких атрибутах, а не лише в заголовку, описі та коментарях.

Більш того, можна не вказувати атрибут, у якому потрібно шукати значення — просто друкуйте у полі пошуку!

Підтримка додаткових мов у текстовому індексі

Тепер у YouTrack підтримується текстова індексація для нових мов — китайської, японської, корейської, турецької та польської. Для того, щоб використовувати цю функціональність, увімкніть текстову індексацію необхідною мовою, і тоді при пошуку по завданням будуть враховуватися всі словоформи слів з пошукового запиту.

Підтримка Shared Mailbox у Microsoft Exchange та Office 365

Додано можливість підключатися та отримувати пошту із спільної поштової скриньки на сервері Microsoft Exchange. Такі поштові скриньки часто-густо використовуються для організації технічної підтримки силами кількох інженерів з однієї зовнішньої поштової адреси, наприклад support@company.com. Якщо ви використовуєте Microsoft Exchange або Office 365, тепер можна інтегрувати з ними YouTrack для автоматизації роботи технічної підтримки та організації її взаємодії з розробниками.

Можливість вимикати поштові повідомлення

Якщо ви більше не хочете стежити за оновленнями конкретних завдань, тепер можна від них відписатися. Для того, щоб відписатися, натисніть на посилання в нижній частині листа від YouTrack. Список вимкнених оповіщень від завдань відображається на вкладці «Сповіщення» вашого профілю користувача. Ви можете у будь-який час знову передплатити завдання.

Підтримка Markdown

У YouTrack 2017.4 додано підтримку markdown як частину експериментальної функціональності. Для форматування тексту в описах завдань, коментарях та завданнях можна використовувати синтаксис Markdown. Між синтаксисом Markdown та вікі можна перемикатися, щоб вибрати більш звичний для вас формат. Markdown включений за замовчуванням, якщо ви не бажаєте користуватися даною функціональністю, вимкніть її на сторінці Experimental features.


Внесено низку інших покращень.

Можна завантажити безкоштовну версію для 10 користувачів або зареєструватися в хмарі, щоб скористатися пробною версією на 30 днів.

Якщо ви вже використовуєте хмарний YouTrack, то ваш інстанс буде переведено на нову версію згідно з календарем.

Інші новини

Найкраща ціна