+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JetBrains Toolbox 2019.3: швидкий запуск всіх IDE на основі IntelliJ, покращена швидкість відгуку інтерфейсу користувача, зменшене споживання пам'яті і безліч нових функцій

JetBrains Toolbox 2019.3: швидкий запуск всіх IDE на основі IntelliJ, покращена швидкість відгуку інтерфейсу користувача, зменшене споживання пам'яті і безліч нових функцій

JetBrains представила оновлення сімейства інструментів JetBrains Toolbox 2019.3

JetBrains зосередилася на продуктивності та якості всіх інструментів для випуску інтегрованих середовищ розробки IntelliJ у 2019.3 році. Останні два місяці були марафоном для команд JetBrains, і за цей час було виправлено багато помилок та розроблено багато нових функцій. JetBrains рада поділитися з вами результатами всієї важкої роботи! Ось деякі чудові покращення, які JetBrains зробила для всіх IDE на базі IntelliJ:
  • Швидший час запуску
  • Краща чуйність інтерфейсу
  • Менше користувальницького інтерфейсу та редактор зависає
  • Зменшене споживання пам'яті
  • Реліз також постачається з великою кількістю нових функцій, які ви запросили.

Інструменти .NET 2019.3 Спеціально для розробників .NET Rider отримує багатофункціональну підтримку шаблонів T4, кросплатформовий профільувальник для .NET Core та покриття тестами для Unity, а також кращу продуктивність. У той же час ReSharper Ultimate представляє абсолютно новий Localization Manager, кросплатформні інструменти командного рядка ReSharper та dotTrace та покращує підтримку мови C#8.0

Що нового в JetBrains Toolbox 2019.3:

IntelliJ IDEA
IntelliJ IDEA 2019.3 Третій та останній основний випуск нашої флагманської IDE цього року забезпечує значне покращення продуктивності та зручності використання. Ці покращення включають швидший запуск IDE, в цілому покращену швидкість відгуку інтерфейсу користувача, більш просте встановлення плагінів тем і розкладок клавіш і покращені робочі процеси VCS, а також додана підтримка каркасів мікросервісів, MongoDB та багато іншого.
WebStorm
WebStorm 2019.3 поставляється з більш швидким запуском, значними поліпшеннями підтримкою Vue.js, навіть розумнішим доповненням коду для JavaScript і TypeScript, а також виправленням багатьох давніх помилок.
 
PhpStorm
PhpStorm 2019.3 підтримує PHP 7.4 з усіма його новими функціями та має відповідні перевірки IDE та швидкі виправлення для початку роботи з ними. Також додана підтримка PSR-12, WSL для віддалених інтерпретаторів, підтримка MongoDB, оновлення HTTP-клієнтів, швидший запуск IDE, краща продуктивність та безліч покращень зручності використання.
Rider
Rider 2019.3 пропонує видатну підтримку шаблонів T4, кросплатформовий профільувальник для .NET Core та покриття кросплатформових тестів для Unity. Запуск швидше, відладчик підтримує Docker Compose, а підтримка контролю версій та підтримки Xamarin розширена в усіх напрямках.
PyCharm
PyCharm 2019.3 постачається з інтерактивними віджетами для ноутбуків Jupyter, підтримкою MongoDB та підтримкою коду для всіх функцій Python 3.8. Команда PyCharm у цьому випуску зосередилася на якості та продуктивності, і одним із ключових результатів є швидше початкове індексування інтерпретаторів з багатьма бінарними пакетами.
ReSharper
ReSharper Ultimate 2019.3 представляє новий менеджер локалізації та підказки імені типу, а також пропонує ще кращу підтримку C#8, C++20 та Unreal Engine. Навігація, стилі коду та модульне тестування покращені, та інструменти командного рядка для ReSharper та dotTrace тепер працюють на Linux та macOS.
RubyMine
RubyMine 2019.3 покращує загальну якість IDE, ґрунтуючись на відгуках спільноти. Використовуйте порівняння серйозності RuboCop, щоб змінити рівень серйозності для певних порушень RuboCop. Запишіть кілька запитів в один файл .http і використовуйте динамічні змінні в запитах HTTP. Відкрийте для себе найкраще розуміння коду та покращення для засобів налагодження, Git, YARD, JavaScript та баз даних.
DataGrip
У DataGrip 2019.3 представлена ​​підтримка MongoDB, відладчик Oracle PL/SQL, вбудовані запити та багато іншого.
Goland
GoLand 2019.3 споживає менше ресурсів процесора і працює швидше, ніж будь-коли раніше. Він посилює підтримку Go Modules, додає набір нових швидких виправлень, має функції посиленого рефакторингу, а також має можливість викликати метод вбудованого поля за допомогою виразу Evaluate, віддалено налагоджувати ваші програми за допомогою Mozilla rr.
CLion
CLion 2019.3 У CLion 2019.3 прискорено завершення коду та усунено різні зависання інтерфейсу користувача. Очікуйте покращеної інтеграції GDB та LLDB, Ninja та інших генераторів CMake, а також покриття коду. Нарешті, ви вже можете працювати з концепціями C++20, оскільки перейменування, навігація та автозавершення коду тепер враховують їх.
ReSharperC++
ReSharper C++ 2019.3 поєднує всі аспекти редактора, від аналізу коду та інтеграції Clang-Tidy до навігації та форматування коду. Оновіть, щоб зробити ваш код читальнішим завдяки новим підказкам типів і більш сумісним з готується стандартом C ++ 20. Якщо ви створюєте ігри, ви також отримаєте більш глибоку підтримку Unreal Engine 4.
AppCode
AppCode 2019.3 поставляється з швидшим завершенням коду, виділенням та навігацією. Він підтримує будівельники функцій Swift, оболонки властивостей та непрозорі типи результатів та додає цілу купу нових намірів Swift. Підтримка Mac Catalyst та перероблене складання вікна «Повідомлення» завершують картину.

Інші новини

Найкраща ціна