+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JetBrains представив чергове оновлення плагіна Big Data Tools

JetBrains представив наступне оновлення плагіна Big Data Tools

Вийшло чергове оновлення плагіна Big Data Tools. Майже півтора року JetBrains випускав тільки попередній перегляд дочасного доступу, і тепер ми раді представити вам найпершу версію, розраховану на широку аудиторію.

Big Data Tools - це плагін, який дозволяє підключатися до кластерів Hadoop і Spark. Він надає можливість моніторингу сайтів, додатків та окремих завдань. Крім того, ви можете створювати, запускати і редагувати ноутбуки Zeppelin. Ви можете вибрати не перемикатися на веб-інтерфейс Zeppelin і продовжувати спокійно працювати з улюбленої IDE. Плагін забезпечує зручну навігацію по коду, розумне автозаповнення, рефакторінги і швидкі виправлення прямо всередині ноутбука. Плагін доступний для установки в IntelliJ IDEA Ultimate, PyCharm і DataGrip. Ви можете завантажити його зі сторінки плагіна на сайті або встановити безпосередньо з IDE.

Імпорт та експорт ноутбуків Zeppelin

Плагін Big Data Tools бере на себе невеликі рутинні операції, для яких незручно перемикатися на веб-інтерфейс. Однією з таких операцій є імпорт та експорт ноутбуків. Тепер ви можете зберегти свій ноутбук на комп'ютері і поділитися ним з колегами, не виходячи з IDE.

Прекодове підсвічування

У Zeppelin є можливість оголосити змінні за межами Блокнота - вони будуть доступні при запуску інтерпретатора. Наприклад, ви можете використовувати це для збереження конфігурації.

Відповідна настройка називається цепелін. SparkInterpreter.precode (теоретично тут може брати участь будь-який інтерпретатор, але на даний момент наше підсвічування підтримує тільки Spark і PySpark).

Запустіть сценарій перед виконанням spark-submit

Якщо вам потрібно якимось чином налаштувати своє середовище перед запуском завдання, тепер є простий спосіб зробити це. Просто вкажіть рядок, який ви хотіли б виконати за допомогою оболонки в налаштуваннях spark-submit.

Ноутбуки тепер можна знайти за допомогою функції Пошуку всюди (викликається подвійним натисканням клавіші Shift).

Знайдені ноутбуки будуть відображатися разом з усіма результатами пошуку у вкладці «Все», а також окремо у вкладці «Блокноти Цепеліна».

Встановити останню версію можна або з офіційної сторінки плагіна, або безпосередньо в IDE (плагін називається «Інструменти великих даних»). На сторінці плагіна ви можете залишити свої відгуки та пропозиції, а також оцінити його зірочками.

Інші новини

Найкраща ціна