+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JetBrains надає безкоштовні ліцензії учням, студентам та викладачам освітніх організацій

JetBrains надає безкоштовні ліцензії учням, студентам та викладачам освітніх організацій

JetBrains надає безкоштовні ліцензії учням, студентам та викладачам освітніх організацій. Ліцензії надаються у вигляді річної підписки на всі продукти JetBrains (all products pack), яка дозволяє вільно користуватися всіма засобами розробки JetBrains без обмежень функціональності.

Якщо ви студент чи викладач, і освітня ліцензія потрібна вам для особистого використання, вам потрібно оформити індивідуальну студентську підписку. Для цього потрібна адреса електронної пошти в домені університету або дійсна ISIC картка. Якщо у вас немає можливості оформити особисту підписку, зацікавте вашого викладача в тому, щоб він подав заявку на аудиторні ліцензії для використання у вашому навчальному закладі.

Якщо освітні ліцензії потрібні для централізованого розподілу в школах/ВНЗ, де учні не мають можливості подати індивідуальні заявки на студентські ліцензії, або для встановлення ПЗ на комп'ютери у комп'ютерних класах/аудиторіях, викладачеві або співробітнику навчального закладу необхідно оформити заявку на аудиторні ( classroom) ліцензії. Аудиторні ліцензії можна видавати поіменно студентам та колегам (через посилання-запрошення) або розподіляти через сервер ліцензій локальною мережею в комп'ютерних класах навчального закладу.

Аудиторні ліцензії призначені виключно для проведення занять із програмування. Студентські ліцензії можна використовувати для індивідуального навчання, підготовки до занять, а також для науково-дослідної роботи.

Головне обмеження освітніх ліцензій – це заборона на передачу ліцензій третім особам та створення за допомогою додатків комерційних програм та служб.

Якщо програмування — це ваша радість та пристрасть, то інструменти JetBrains допоможуть вам із задоволенням створювати цікаві навчальні та наукові проекти!

Інші новини