+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

JetBrains перезапустила підтримку безкоштовних ліцензій для Apache Committers у рамках Platinum Targeted Sponsor of The Apache Software Foundation

JetBrains перезапустила підтримку безкоштовних ліцензій для Apache Committers в рамках Platinum Targeted Sponsor of Apache Software Foundation

JetBrains надала перезапуск безкоштовної підтримки ліцензій для Apache Committers. JetBrains тепер офіційно є платиновим цільовим спонсором Apache Software Foundation! Кожен Apache Committer має право на безкоштовну підписку, яка надає їм доступ до всіх середовищ розробки JetBrains, таких як IntelliJ IDEA, PyCharm та інші інструменти для настільних ПК.
 
«Ми раді, що JetBrains підтверджує свою відданість програмному забезпеченню з відкритим вихідним кодом, надаючи Apache Committers цю перевагу», - сказав Даніель Руджері, віце-президент зі збору коштів у Apache Software Foundation. «Оскільки програмне забезпечення продовжує зростати у складності, сучасні інструменти розробки стають все більш важливими для підтримки задоволеності розробників та мінімізації бар'єрів для входу».
 
Усі окремі комітери, які раніше отримували безкоштовну ліцензію JetBrains, матимуть свої підписки під офіційним обліковим записом Apache Software Foundation та продовжуватимуться на рік. Крім того, всі подальші оновлення будуть автоматизовані, тому новим коммітерам Apache потрібно лише один раз запросити безкоштовний пакет All Products.
 
У будь-якому випадку, якщо ви є комітером Apache і ще не отримали безкоштовну передплату JetBrains, будь ласка, використовуйте свою адресу електронної пошти @ apache.org, щоб отримати безкоштовний пакет All Products Pack прямо зараз!
 
JetBrains цінує всю важку роботу, яку Apache Committers робить для зростання та розвитку екосистеми з відкритим вихідним кодом. Ми віримо, що використання найкращих інструментів зробить вашу роботу приємнішою та продуктивнішою.

Інші новини