+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Ivanti License Optimizer – новий інструмент SAM (software asset management)

Ivanti представила новий продукт Ivanti License Optimizer, інструмент SAM (software asset management), який забезпечить видимість ліцензій у підприємства, включаючи складні системи ліцензування для будь-яких виробників, платформ, ліцензійних угод. License Opitimizer буде додатковим продуктом до вже існуючого рішення від Ivanti IT Asset Management Suite, яке дозволяє провести інвентаризацію ІТ-парку, побудувати робочі процеси між ними, побудувати життєвий цикл ІТ-активу.

Продукт Ivanti License Optimizer допомагає менеджерам з ІТ-активів відстежувати навіть найскладніше серверне програмне забезпечення, включаючи ПЗ від Oracle, Microsoft, VMware та IBM. Дані продукти досить складно відстежити, внаслідок тимчасових ліцензій на фізичні чи віртуальні машини, складності ліцензійних угод, а також частотою зміни ліцензійних положень та умов.

Ivanti License Optimizer дозволяє забезпечити компанію всією необхідною інформацією для мінімізації витрат, зниження ризику аудиту, а також перерозподілити накопичені інвестиції в інші проекти ІТ, куди раніше компанія не могла виділити кошти.

Рішення License Optimizer допомагає клієнтам надати ІТ-департаментам інформацію для оптимізації інвестицій у закупівлю ПЗ та, як наслідок, скорочення витрат. Клієнти зможуть детально переглянути звіт про використання того чи іншого програмного забезпечення. License Optimizer допоможе компанії з розрахунками та політикою ліцензування складного серверного, хмарного програмного забезпечення, а також програмного забезпечення для центрів обробки даних.

Складні ліцензійні дані можна перетворити на точні, ефективні та оптимальні розрахунки, що відповідають ліцензійним угодам з кожним виробником. Також підтримується можливість складання рекомендацій для управління ІТ-інвестиціями для стримування перевитрат і зниження фінансового ризику, побудова сценаріїв для ініціатив, наприклад міграції в хмару.

Інші новини