+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ІТ-дистрибутор почав приймати біткоїни

ІТ-дистрибутор почав приймати біткоїни

Один із найбільших у світі ІТ-дистриб'юторів почав приймати біткоїни.

Avnet оголосила про надання клієнтам можливості купувати продукти, які постачає компанія, в биткоинах. Для цього один із найбільших у світі ІТ-дистрибуторів почав співпрацювати з криптовалютним процесинговим сервісом BitPay.

CRN пише, що Avnet почала приймати до оплати біткоїни першої на ринку ІТ-дистрибуції. Як розповів виданню Avnet за створення попиту віце-президент Санні Трін (Sunny Trinh), зростання вартості криптовалют створило нішу на ринку серед дистриб'юторів, а їх клієнти хочуть оплачувати найкращим для них методом.

Вся ідея з криптовалютами полягає в тому, що за ними стоїть велика кількість обладнання, а Avnet є його провідним постачальником. Таким чином, ми почали працювати з багатьма такими компаніями, які мають різні продукти, чи то обладнання для майнінгу, чи апаратні гаманці. Як тільки ми дізналися про них і почали більше співпрацювати, ми отримали один запит з приводу того, чи хтось, на кшталт Avnet, може приймати криптовалютні платежі, оскільки саме таку валюту вони використовують у роботі

За його словами, компанія не очікує на «величезний обсяг» платежів за допомогою біткоінів — ймовірно, на них буде припадати менше 1% транзакцій. Однак Avnet бачить потенціал зростання криптовалютного бізнесу, тому компанія вирішила його розвивати, додав він.

Коли клієнт вирішує зробити покупку за допомогою біткоїну, Avnet підключається до системи BitPay, щоб перевірити кошти, обробити замовлення та завершити транзакцію. Avnet і BitPay планують керувати та обробляти запити на криптовалютні транзакції за межами США. У 2018 році BitPay опрацювала операції з криптовалютою на суму, що перевищує $1 млрд.

Інші новини