+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випробуйте синхронний переклад у Skype Translator, сервісі від корпорації Microsoft, який забезпечує синхронний переклад мови під час дзвінків.

Skype Translator – це наочний приклад ефективних інвестицій Microsoft у дослідження технологій майбутнього. Компанія понад 10 років працювала над вивченням та розробкою алгоритмів розпізнавання голосу, автоматичного перекладу та машинного навчання. Сьогодні очевидно, що ці досягнення стали невід'ємною частиною нової ери персоналізованих пристроїв. -a-new-chapter-in-communication/" target="_blank">блозі компанії.

В основі Skype Translator лежить технологія машинного навчання. Це означає, що сервіс самостійно вдосконалюється в міру використання, і чим більше людей працює з ним у процесі спілкування один з одним – тим вища якість перекладу. Skype Translator поєднує можливості розпізнавання мови та машинного перекладу, що забезпечує плавний перехід від розпізнаного тексту готового перекладу. Крім того, в процесі роботи Skype Translator стирає слова-паразити, поділяє текст на речення та застосовує правила пунктуації.
Вихідними матеріалами для навчання Skype Translator стали різні ресурси, такі як перекладені веб-сторінки та відео, а також перекладені та розшифровані діалоги. Skype Translator записує розмови та аналізує їх, таким чином навчаючи систему конкретної іноземної мови. Коли ви щось вимовляєте, програма здатна розпізнати подібність у структурі слів і, використовуючи раніше вивчені форми перетворення звуків у мову, здійснити переклад іноземною мовою.
В результаті масштабних досліджень у сфері розпізнавання мови, автоматичного перекладу технологій машинного навчання вдалося створити продукт, який у майбутньому покликаний змінити підхід до спілкування між людьми та зруйнувати мовні бар'єри. Використання попередньої версії Skype Translator здатне покращити техніку синхронного перекладу і зробити ще один крок до нової моделі спілкування людей у ​​всьому світі. blogs.skype.com/2014/12/15/skype-translator-preview-an-exciting-journey-to-a-new-chapter-in-communication/" target="_blank">блозі Big та блозі Garage. Отримати доступ до попередньої версії можна на сайті Skype Translator.

Інші новини