+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Штучний інтелект допоможе Windows Defender Advanced Threat Protection боротися з загрозами безпеці

Microsoft оголосила про те, що продукт Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP), що з'явився одночасно з Windows 10 Fall Creators Update, допомагає компаніям скорочувати час на виявлення та розслідування атак на корпоративні мережі. В основі Windows Defender ATP лежать хмарні технології, що зв'язують системи безпеки на єдину мережу. Координація їхньої роботи спрощується завдяки консолі управління, яка дає адміністратору повну картину того, що відбувається.

Відрізнити реальні загрози безпеці від хибнопозитивних спрацьовувань антивірусів та міжмережевих екранів — це непросте завдання, яке додатково ускладнюється у великих корпоративних мережах. Windows Defender Advanced Threat Protection допомагає виявляти та розслідувати інциденти, а з останнім оновленням до його арсеналу увійшов засіб, заснований на штучному інтелекті.

Технологія автоматичне розслідування інцидентів із застосуванням штучного інтелекту засноване на вирішенні компанії Hexadite, яка приєдналася до Microsoft у червні 2017 р. Тепер Windows Defender ATP може не тільки виявляти загрози, але й автоматично розслідувати їх, а також постачати службу безпеки інформацією про те, які дії слід зробити для вирішення інциденту та усунення вразливості.

Windows Defender ATP вже встановлений більш ніж на 2 млн пристроїв, і щодня обробляє близько 970 мільйонів подій, пов'язаних з безпекою.

Інші новини