+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Штучний інтелект Alivia тепер доступний кожному користувачеві інтернету в режимі реального часу

В Інтернеті став доступний функціонал штучного інтелекту Alivia — системи обробки зображень і відео, що дозволяє пізнавати знаменитостей, дивитися ретро фільми в колір і знаходити котів під стільцями.

Вперше на ринку у відкритому доступі є можливість випробувати штучний інтелект у дії. На сайті Alivia можна познайомитися з основними функціями штучного інтелекту Alivia.

На ресурсі представлено функціонал розпізнавання осіб та их пошуку в базі даних знаменитостей, яка налічує близько 1 млн фотографій публічних персон. За особами Alivia може не тільки впізнавати людей, але й визначати стать, вік та емоції, оцінювати візуальну привабливість.

Система дозволяє пізнавати на зображеннях або відео різні об'єкти: предмети побуту, транспортних засобів, людей, тварин.

Алівія також вміє розфарбовувати чорно-білі зображення. Особливо добре їй вдається розфарбовувати пейзажі, але вона продовжує навчання і не зупиняється на досягнутому.

Як стверджують розробники Alivia, на сьогодні це унікальний ресурс з подібним функціоналом в інтернеті. І якщо користувачів розпізнаванням осіб вже не здивувати, то детектор об'єктів і розфарбовування зображень — досить нові та дуже практичні функції. Наприклад, використовуючи функціонал детектора об'єктів можна індексувати відеоархіви і потім шукати в них тільки кадри з котами під стільцем.

Весь функціонал на сайті надається безкоштовно.

Інші новини