+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IP Reputation Filter - представлений хмарний сервіс інформаційної безпеки

IP Reputation Filter - представлений хмарний сервіс інформаційної безпеки

Zyxel представила хмарний сервіс інформаційної безпеки IP Reputation Filter, який забезпечує малому та середньому бізнесу (СМБ), що не має аналогів, рівень захисту від різних мережевих загроз. Оскільки скомпрометована IP-адреса може циклічно миттєво змінювати свій стан із шкідливого на безпечний, то компаніям, у яких у штаті немає команди ІТ-фахівців, важко виробити ефективні політики захисту від загроз.

Сервіс IP Reputation Filter, що застосовує багатоешелонний захист і базу даних небезпечних IP-адрес від компанії Webroot (у складі корпорації Carbonite), що доповнюється, підходить компаніям СМБ, яким потрібне комплексне і просте в використання рішення для захисту мережі.

Перед тим, як переслати весь вхідний та вихідний трафік, IP Reputation Filter автоматично сканує його на небезпечні IP-адреси і блокує пакети, що надходять з цих адрес, які можуть містити загрози. Цей превентивний функціонал IP Reputation Filter значно зменшує витрати системних ресурсів, необхідних для глибокого аналізу трафіку, що дозволяє компаніям СМБ отримати максимум віддачі від своїх інвестицій у мережеву інфраструктуру, а також економить робочий час, оскільки не потрібно ретельно налаштовувати безпекові політики на блокування окремих IP-. адрес. Крім того, IP Reputation Filter постійно перевіряє IP-адреси бази даних Webroot BrightCloud Threat Intelligence, тому цей фільтр здатний захистити від найновіших загроз.

«Згідно з нашим дослідженням, тільки з однією IP-адресою може бути пов'язано понад 400 тисяч фішингових сайтів. Експерти Webroot щодня сканують і класифікують понад 4,3 млрд IP-адрес гарантувати нашим клієнтам безпечну роботу у Web, - зазначив технічний директор (CTO) Webroot, the Smarter Cybersecurity company. – Ми дуже раді, що наша величезна база даних допоможе продуктам і сервісам безпеки Zyxel побудувати перший ешелон захисту для СМБ».

Хоча інші міжмережові екрани можуть захищати від типових мережних загроз, жоден з них не здатний забезпечити такий комплексний захист, як міжмережевий екран ZyWALL ATP, оснащений фільтром IP Reputation Filter. Крім захисту від 10 найпоширеніших типів загроз фільтр допомагає відбити атаки ботнетів та Command and Control (C&C). Блокуючи IP-адреси в залежності від рівня загрози, IP Reputation Filter реалізує гранулярний захист, який не має аналогів. Також користувачі отримують вичерпну інформацію про всі загрози, що виникають за допомогою сервісу Zyxel SecuReporter, доступ до якому надається для власників ліцензії Gold Security Pack.

«Додавання IP Reputation Filter у функціонал міжмережевих екранів серії ATP зміцнює позиції Zyxel як лідера ринку продуктів та рішень для захисту мереж, - сказав старший віце-президент (AVP) відділення Zyxel Gateway Business Center. – Наші продукти для інформаційної безпеки чудово підходять для компаній СМБ, які не хочуть, щоб погрози заважали зростанню їхнього бізнесу».

IP Reputation Filter у пакеті з ліцензією Gold Security Pack для міжмережевих екранів ZyWALL ATP підтримується такими моделями продуктів, що використовують мікрокод версії ZLD4.35: ATP100 (вийде у 4 кварталі 2019 року) та ATP200 для малого бізнесу (SB); ATP500 для малого та середнього бізнесу (SMB); ATP800 для середнього бізнесу (МБ).

Інші новини

Найкраща ціна