+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IntelliSafe - Volvo Cars оголосила про можливість оновлення програмного забезпечення комплексу систем безпеки в автомобілях XC90, S90 та V90 Cross Country

IntelliSafe - Volvo Cars оголосила про можливість оновлення програмного забезпечення комплексу систем безпеки в автомобілях XC90, S90 та V90 Cross Country

Volvo Cars повідомляє про можливість оновлення програмного забезпечення комплексу систем безпеки IntelliSafe в автомобілях XC90, S90 і V90 Cross Country 2016-2018 модельних років. За його допомогою раніше випущені автомобілі отримають функціонал, який став доступним на автомобілях платформи SPA у 2019 модельному році. Оновлення вже доступне у офіційних дилерів Volvo Cars.

«Ми прагнемо надавати нашим клієнтам першокласний сервіс протягом усього періоду експлуатації автомобіля. Купуючи автомобіль, клієнт розраховує, що не лише дизайн, а й його начинка не втратить своєї актуальності якомога довше. Саме тому ми постійно шукаємо можливості для покращення та оновлення тих автомобілів, які були зроблені раніше. Після оновлення програмного забезпечення IntelliSafe наші клієнти, які купили машини кілька років тому, відчують ще більше безпеки, задоволення та надійності від знаходження за кермом Volvo»

Нове оновлення доповнює наявні функції-помічники водія в комплексі IntelliSafe всіма або деякими з наведених нижче:

  • функція запобігання з'їзду з дороги (Run-off Road Mitigation),
  • функція моніторингу «сліпих» зон з підрулюванням (BLIS with Steer Assist),
  • функція запобігання виїзду на зустрічну смугу (Oncoming Lane Mitigation),
  • функція визначення ймовірності лобового зіткнення з автоматичним гальмуванням (Oncoming Mitigation by Braking).

Оновлення функціоналу комплексу систем безпеки IntelliSafe індивідуально та залежить від модельного року автомобіля. Для автомобілів 2016-го модельного року після оновлення системи безпеки стануть доступні всі чотири функції, тоді як на автомобілях пізніших модельних років деякі з перерахованих вище технологій вже були доступні на старті продажів.

Інші новини