+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IntelliJ IDEA Top 10 Plugins

IntelliJ IDEA Топ-10 плагінів

Хоча IntelliJ IDEA є повністю функціональною IDE, ви можете персоналізувати її. JetBrains Marketplace має різноманітні плагіни з корисними функціями, які можуть відповідати вашим особистим або діловим потребам.
 
Бібліотека величезна і в ній легко заблукати. У цій публікації в блозі ми розглянемо наші останні та найулюбленіші плагіни. Нам також цікаво, які плагіни вам подобаються, тому, будь ласка, поділіться в коментарях.
 
Нагадуємо, що ви можете встановити всі плагіни через Налаштування/Налаштування | Плагіни або вкладка Плагіни на екрані привітання.

Перейти до лінії

Багато навігаційних дій в зневаджувачі IntelliJ IDEA дозволяють встановити точку зупинки в потрібному місці, але іноді вам потрібно досягти лінії всього в один клік. Ось тут-то і стане в нагоді плагін Jump To Line . Він дозволяє потрапити в БУДЬ-ЯКИЙ рядок і встановити там точку виконання без виконання попереднього коду.

Він пропонує просту навігацію – просто перетягніть стрілку в області жолоба, поставивши точку виконання на потрібній лінії. Майте на увазі, що ви повинні призупинити програму перед переміщенням стрілки.

Ключовий промоутер X

Не секрет, що кодування без миші є швидшим та ефективнішим, але як ви можете стати орієнтованим на клавіатуру, коли IntelliJ IDEA має так багато ярликів, які потрібно запам'ятати? Ключовий промоутер X навчить вас їх використовувати. Як наполегливий і скрупульозний тренер, він відображатиме підказку з відповідним ярликом, коли ви натискаєте на елемент всередині IDE. Більше того, для кнопок без ярлика, Key Promoter X пропонує вам можливість створити його.

Практика робить досконалим! Через деякий час ви помітите, що підсвідомо зберігаєте собі клік і використовуєте необхідний ярлик.

Maven Helper

Якщо ви шукаєте додаткові дії для роботи з проектами Maven, цей плагін є абсолютним must-have. Це дозволяє переглядати, аналізувати та виключати суперечливі залежності. Також можна запускати і налагоджувати цілі Maven і багато іншого. Спробуйте цей абсолютний 5-зірковий плагін!

Пошук з урахуванням документів скрізь

Це чудове розширення для часто використовуваного діалогового вікна "Пошук усюди". Цей плагін додає довідкові статті до списку результатів пошуку. Просто натисніть на той, який здається актуальним, і він з'явиться у вашому веб-браузері за замовчуванням. Це справжня економія часу, оскільки вам більше не потрібно буде вручну відкривати довідку продукту в браузері та самостійно шукати статтю.

Райдужні дужки

Якщо вас коли-небудь дратували численні повторювані дужки, які використовуються з вкладеними елементами, цей плагін стане вашим порятунком. Він надає кожному набору відкриваються і закриваються дужок свої власні кольори, полегшуючи відстеження того, де починається і закінчується блок коду. Повірте, як тільки ви спробуєте це, ви зрозумієте, що весь час пропускали його.

Випадковість

Потрібно додати випадкові дані до свого проекту, такі як слово, число або рядок? Якщо у вас закінчилися варіанти, встановіть цей плагін і натисніть Alt+R у Windows і Linux або ⌥R на macOS, щоб побачити спадний список можливих типів даних, які ви можете додати. Виберіть потрібний, і тоді станеться магія – плагін Randomness додаватиме інше значення щоразу, коли ви застосовуєте дію.

EduTools

Цей плагін корисний як для учнів, так і для викладачів. Це дозволяє вивчати та викладати мови програмування, такі як Kotlin, Java, Python, JavaScript, Rust, Scala, C/C++ та Go, прямо з IDE. Якщо ви вивчаєте кодування, ми рекомендуємо вам вчитися, роблячи. Встановіть плагін, щоб приєднатися до загальнодоступного курсу програмування, доступного з коробки, або зареєструйтеся на спеціальному курсі вашого викладача чи колеги. Так, ви правильно почули, плагін Edu Tools дозволяє створювати вправи та ділитися ними зі своїми товаришами по команді.

GitToolBox

IntelliJ IDEA вже підтримує повноцінну інтеграцію Git, але цей плагін пропонує додаткові незначні функції відповідно до ваших особистих потреб. Люди отримують його в першу чергу за вбудовану провину – анотацію, яка показує, хто і коли змінив код у рядку. GitToolBox також додає відображення статусу, автоматичне отримання, за сповіщеннями тощо.

Встановіть цей плагін, щоб приєднатися до понад півмільйона людей, які використовують його, щоб спростити свій щоденний робочий процес Git.

ВакаТайм

Це як фітнес-трекер, але для моніторингу вашої активності кодування. Плагін WakaTime надає послугу відстеження часу, автоматично генеруючи акуратні та привабливі показники та статистику. Використовуйте його для аналізу продуктивності команди або для пошуку шляхів поліпшення власного темпу програмування.

Додаткові значки

Плагін Extra Icons призначений для тих, хто відчуває, що хоче скрасити свій вигляд проекту . Він додає набір значків, які за замовчуванням не підтримуються IntelliJ IDEA. Вони виглядають приголомшливо і спрощують навігацію між файлами, так як можна візуально визначити їх типи. Крім того, значки легко налаштовуються. Ви можете точно налаштувати їх у налаштуваннях| Налаштування / Зовнішній вигляд та поведінка / Зовнішній вигляд / Додаткові значки.

Інші новини

Найкраща ціна