+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IntelliJ IDEA Guide - JetBrains представив новий посібник з роботи в IntelliJ IDEA

Посібник IntelliJ IDEA - JetBrains представляє новий посібник IntelliJ IDEA

JetBrains представила новий посібник , IntelliJ IDEA Guide! JetBrains працював над цим місяцями у фоновому режимі, збираючи корисні поради та навіть роблячи підручники з деяких демонстрацій YouTube .

Сподіваємось, цей посібник стане вашим основним ресурсом, де ви зможете знайти багато корисних порад та рекомендацій, незалежно від вашого досвіду роботи з IntelliJ IDEA.

Посібник IntelliJ IDEA містить уроки та понад 50 порад, які JetBrains об'єднав у дві категорії. Перша присвячена технологіям, друга - конкретним аспектам роботи в IntelliJ IDEA. JetBrains додасть ще більше вмісту в найближчі місяці , і якщо у вас є конкретні пропозиції, надішліть їх Java-юристам JetBrains. До речі, є поради і для користувачів Kotlin.

Посібник був створений для спільноти, тому JetBrains планує зробити його проектом з відкритим кодом. Він знаходиться на GitHub у форматі файлу Markdown. JetBrains також має посібники з інших продуктів, як уже випущених , так і знаходяться в стадії розробки.

Посібник IntelliJ IDEA є доповненням до YouTube-каналу JetBrains, блогу  JetBrains та облікового запису JetBrains у Twitter.

Ось лише деякі з матеріалів, які можна знайти в посібнику IntelliJ IDEA:

  • Міграція JUnit4 до JUnit5".
  • Видаліть непотрібну умову.
  • Перетворити на вираз тіла.
  • Створіть складку редактора.
  • Поставте аргументи Котліна на окремі рядки.

Інші новини

Найкраща ціна