+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel виклала у вільний доступ попередню версію специфікацій нової технології Data Streaming Accelerator (прискорювач потокової передачі даних)

Intel виклала у вільний доступ попередню версію специфікацій нової технології Data Streaming Accelerator (прискорювач потокової передачі даних)

Intel виклала у вільний доступ попередню версію специфікацій нової технології DSA. Це розшифровується як Data Streaming Accelerator (прискорювач потокової передачі даних).

Ця технологія повинна буде замінити QuickData, що використовується нині, яка є підмножиною Intel I/O Acceleration Technology. З'явиться підтримка DSA у всіх нових процесорах Xeon.

Технологія DSA покликана прискорити операції з переміщенням і перетворенням даних у різних ситуаціях — від локальної роботи з різними типами пам'яті до сценаріїв типу «переміщення даних в інший вузол кластера». Вона також може виконувати ряд операцій високого рівня, таких як генерація та звірка контрольних сум чи порівняння різних регіонів пам'яті з наступною видачею різниці (delta); останнє може бути корисним для дедуплікації даних.

Специфікації DSA передбачають PCIe-сумісний інтерфейс, що має спростити розробку програмного забезпечення за допомогою нової технології. Також у DSA реалізована розвинена підтримка віртуалізації, що суттєво спрощує перевірку та міграцію віртуальних машин. У документації, опублікованій Intel, міститься повноцінний опис нової технології, який може допомогти розробникам ПЗ вже зараз, хоча мова йде про попередні специфікації.

Інші новини