+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel представила прискорювачі Intel Nervana Neural Network Processors (NNP) для навчання нейронних мереж

Intel представила прискорювачі Intel Nervana Neural Network Processors (NNP) для навчання нейронних мереж

Intel представила прискорювачі Intel Nervana Neural Network Processors (NNP) для навчання нейронних мереж (NNP-T1000) і для побудови логічних висновків (NNP-I1000). Ці перші спеціалізовані мікросхеми (ASIC) Intel для вирішення складних завдань машинного навчання з гарною масштабованістю та ефективністю призначені для замовників, що розвивають хмарні технології та центри обробки даних. Крім того, Intel представила покоління візуальних процесорів (Vision Processing Unit або VPU) Intel Movidius Myriad для обробки медіа-даних на периферійних пристроях, створення автономних систем комп'ютерного зору і побудови логічних висновків.

Для подальшого прогресу в області штучного інтелекту необхідні спеціалізовані мікросхеми і рішення, такі як прискорювачі нейронних мереж Intel Nervana і візальні прискорювачі Movidius Myriad. Використання більш досконалих форм штучного інтелекту системного рівня допоможе нам перейти від перетворення даних на інформацію до переведення інформації на знання.

За інформацією компанії, дані продукти посилюють портфоліо рішень Intel для роботи з ІІ, обсяг продажів яких у 2019 році, згідно з прогнозами, перевищить 3,5 млрд доларів США.

Прискорювачі нейронних мереж Intel Nervana на листопад 2019 року вже запущені у виробництві та постачаються замовникам.

Прискорювачі нейронних мереж Intel Nervana NNP-T допомагають досягти необхідного балансу між обчислювальною потужністю, комунікаціями та пам'яттю, забезпечуючи можливість практично лінійного та енергоекономічного. масштабування від невеликих кластерів до найбільших суперкомп'ютерів. Прискорювачі Intel Nervana NNP-I ефективні з точки зору енергоспоживання та витрат і ідеально підходять для різноманітних інтенсивних робочих навантажень щодо побудови логічних висновків у реальних завданнях при використанні різноманітних форм-факторів. Обидва продукти були розроблені для виконання завдань, з якими стикаються провідні замовники в області ІІ, такі як Baidu і Facebook.

Крім того, прискорювач Intel Movidius VPU наступного покоління, випуск якого запланований на першу половину 2020 року, оснащений високоефективними архітектурними рішеннями, які, як очікується, забезпечать продуктивність, що лідирує: швидкість обчислень збільшиться більш ніж у десять разів у порівнянні з попереднім поколінням. При цьому за своєю енергоефективністю процесор у шість разів перевищує рішення конкурентів. Intel також представила пропозицію для периферії Intel DevCloud, яка разом із інструментарієм Intel Distribution із OpenVINO допоможе вирішити ключову проблему розробників, дозволяючи їм пробувати, створювати прототипи та тестувати рішення із застосуванням ІІ на різних процесорах Intel, перш ніж закуповувати обладнання.

Інші новини