+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel представила початкову реалізацію коду для підтримки в ядрі специфікації Linux USB 4.0

Intel представила початкову реалізацію коду для підтримки в ядрі Linux специфікації USB 4.0

Intel представила у списку розсилки розробників ядра Linux початкову реалізацію коду для підтримки в ядрі специфікації USB 4.0. Нова версія інтерфейсу USB заснована на протоколі Thunderbolt 3 і забезпечує пропускну здатність до 40 Гбіт/с, зберігаючи зворотну сумісність із USB 2.0 та USB 3.2.

За аналогією з Thunderbolt інтерфейс USB 4.0 дозволяє тунелювати різні протоколи поверх одного кабелю з роз'ємомType-C, включаючи PCIe, Display Port і USB 3.x, а також програмні реалізації протоколів, наприклад, для організації мережевих лінків між хостами. За створення різних типів тунелів для підключення декількох пристроїв через один роз'єм відповідає менеджер з'єднань (Connection Manager), який може бути реалізований як програмно, так та на рівні прошивки.

Патчі засновані на драйвері Thunderbolt, що вже входить в ядро ​​Linux, додають підтримку пристроїв Thunderbolt 3 в програмну реалізацію менеджера з'єднань і адаптує його для роботи з хостами і пристроями, сумісними з USB4. Запропонований код поки що має статус попередньої реалізації для обговорення і ще не охоплює всі можливості USB 4.0, наприклад, не підтримує механізми керування живленням. При цьому код вже підтримує створення тунелів для PCIe, Display Port та USB 3.x, а також організацію мережевих каналів між безпосередньо підключеними хостами в режимі P2P.

Інші новини

Найкраща ціна