+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel представив Wi-Fi демона IWD 1.0 (iNet Wireless Daemon), що розвивається як альтернатива wpa_supplicant

Intel представив Wi-Fi демона IWD 1.0 (iNet Wireless Daemon), що розвивається як альтернатива wpa_supplicant

Доступний випуск Wi-Fi демона IWD 1.0 (iNet Wireless Daemon), що розвивається компанією Intel як альтернатива wpa_supplicant для організації підключення Linux-систем до бездротової мережі. IWD може використовуватися як самодостатньо, так і виступати як бекенд для таких мережевих конфігураторів як Network Manager і ConnMan. Код проекту написаний мовою Сі та постачається під ліцензією LGPLv2.1.

Ключовою метою розробки нового Wifi-демону є оптимізація споживання ресурсів, таких як споживання пам'яті та дисковий розмір для спрощення застосування на вбудовуваних пристроях. IWD не використовує зовнішні бібліотеки і звертається тільки до можливостей, наданих штатним ядром Linux (для роботи достатньо ядра Linux і Glibc). До складу входить власна реалізація DHCP-клієнта та набір криптографічних функцій.

Значна зміна номера версії обумовлена стабілізацією інтерфейсу для керування через D-Bus. З інших змін відзначається лише додавання документації для утиліти iwctl і новий приклад файлу конфігурації.

Інші новини

Найкраща ціна