+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel представив комплексну бізнес-платформу Intel vPro

Intel представив комплексну бізнес-платформу Intel vPro

Корпорація Intel представила комплексну бізнес-платформу Intel vPro, що забезпечує необхідну продуктивність для роботи з даними, посилені функції безпеки, гнучке управління та доступну обчислювальну інфраструктуру. У той же час представлені результати дослідження сукупного економічного ефекту (Total Economic Impact, TEI) від впровадження технологій і сервісів Intel vPro, проведеного фірмою Forrester Consulting.

Згідно з його результатами, організації, які впровадили платформу Intel vPro з вбудованими функціями, у тому числі з апаратними функціями безпеки, стабільним управлінням образами та технологією Intel Active Management Technology (Intel AMT), отримують належний захист із можливістю віддаленого керування. В результаті це дозволяє усунути як незначні, так і великі проблеми, пов'язані із забезпеченням безпеки та управлінням, за рахунок тих покращень, які забезпечує платформа Intel vPro та система Windows 10 Professional. Крім того, організації можуть вирішувати проблеми, які залишилися, набагато швидше.

Зокрема, компаніям вдалося скоротити як обсяг повсякденних завдань, таких як відновлення пароля, так і критично важливих для бізнесу проблем, наприклад, великих так, що в результаті дозволило заощадити на ІТ-підтримці і скоротити час, необхідний для управління.

/p>

У той же час, як показало дослідження Forrester, платформа Intel vPro допомагає зберегти стабільність комп'ютера, підтримує ресурсомісткі завдання та гарантує роботу периферії. З платформою Intel vPro та операційною системою Windows 10 Professional співробітники проводять менше часу в очікуванні установки оновлень або вирішення проблем, що вимагають підтримки з боку служби ІТ-безпеки або управлінської підтримки, а також менше чекають, поки їх настільні комп'ютери та ноутбуки включаються, виходять з режиму сну або запускаються після перезавантаження.

Окрім економії часу, необхідного для усунення проблем безпеки, платформа Intel vPro також допомагає захистити дані компаній та знизити ризики витоків даних за допомогою апаратних засобів безпеки та функцій, покликаних підвищити керованість.

Окрім скорочення часу, необхідного для підтримки та керування при вирішенні проблем та реагуванні на запити користувачів, платформа Intel vPro, що включає можливості автоматизованого віддаленого керування з технологією Active Management Technology (Intel AMT), дозволяє спростити встановлення патчів безпеки. ІТ-менеджери та фахівці з супроводу комп'ютерної техніки в середньостатистичній організації зможуть заощадити загалом 832 години на встановленні оновлень та ручному виправленні позаштатних ситуацій, стверджують у Intel.

Загалом фінансовий аналіз Forrester показав, що середньостатистична організація, змодельована за результатами опитувань та інтерв'ю численних існуючих клієнтів, отримала вигоди у розмірі $2,8 млн протягом трьох років за витрат у $1,1 млн, внаслідок чого чиста поточна вартість (NPV) збільшилася на $1,7 млн, при цьому інвестиції окупилися за дев'ять місяців, а ROI становила 155%.

Для кращого розуміння потенційних вигод, витрат та ризиків, пов'язаних із цими інвестиціями, компанія Forrester провела опитування понад 250 осіб в організаціях середнього бізнесу по всьому світу (зі штатом співробітників від 100 до 1000) людина), а також проінтерв'ювала співробітників у трьох організаціях для перевірки результатів опитування та складання більш повної картини. Щоб представити результати цього дослідження, Forrester створила зведену узагальнену модель організації, засновану на інформації з інтерв'ю та опитувань, яка є абстрактною компанією середнього розміру, з парком обладнання з 750 ноутбуків і настільних комп'ютерів на базі процесорів Intel Core v Pro на Windows 10 Professional. /p>

Інші новини