+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel отримав технологію Pivot Smart Edge для периферійних обчислень

Intel отримав технологію Pivot Smart Edge для периферійних обчислень

Intel оголосила про придбання у канадської компанії Pivot Technology Solutions бізнесу із випуску платформ для периферійних обчислень. Завдяки цій угоді покупець розширить спектр технологій, призначених у розвиток 5G-мереж. Фінансові умови угоди не розкриваються.

Intel отримує технологію Pivot Smart Edge, яка допоможе чіпмейкеру задовольнити попит, що зростає, на обчислення, що здійснюються в мережі або на її кордоні (edge) — обсяг ринку відповідних мікросхем у корпорації оцінюють у $65 млрд до 2023 року.

«Ця угода розширює наші можливості щодо трансформації мереж 5G завдяки лідируючій позиції в галузі периферійних обчислень», — заявив віце-президент підрозділу та керівник відділу Network Compute.

За його словами, завдяки об'єднанню технологій та фахівців Intel та Pivot Technology Solutions планується «прискорити розвиток ринку периферійних обчислень та створити привабливе рішення для клієнтів».

Smart Edge позиціонує як хмарна, масштабована та безпечна платформа для периферійних обчислень з множинним доступом. Рішення, як зазначають у Intel, використовується підприємствами та операторами зв'язку для надання хмарних послуг із середовища, яке знаходиться максимально близько до клієнта.

Інші новини