+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel One API - Intel представила оновлені дані про програмний проект Intel One API, що пропонує уніфіковану модель програмування, що спрощує розробку програм для різних обчислювальних архітектур.

Intel One API - Intel представила оновлені дані про програмний проект Intel One API, що пропонує уніфіковану модель програмування, що спрощує розробку програм для різних обчислювальних архітектур.

Intel представила оновлені дані про програмний проект Intel One API, покликаний запропонувати уніфіковану модель програмування, що спрощує розробку додатків для різних обчислювальних архітектур.

Мета проекту "One API" – надати розробникам набір інструментів, що пропонують уніфіковану модель програмування та спрощують створення робочих навантажень для різних архітектур. У міру розвитку наших обчислювальних можливостей, які включають спеціалізовані прискорювачі, Intel пропонуватиме програмні рішення, що дозволяють розробникам домогтися від максимального обладнання. продуктивності

У Intel зазначили, що разом із збільшенням різнорідності глобальних робочих навантажень, орієнтованих на роботу з даними, все більш різнорідними стають і архітектури для обробки цих даних. Intel створює рішення на базі найрізноманітніших архітектур, у тому числі скалярної (центральні процесори), векторної (графічні процесори), матричної (нейронні процесори) та просторової (устрою FPGA) архітектурах. Для досягнення високої продуктивності ці архітектури, що позначаються в Intel абревіатурою SVMS (scalar, vector, matrix, spatial), потребують ефективної моделі програмування. Проект One API відрізняється простотою використання та забезпечує високу продуктивність, при цьому позбавляє користувачів необхідності підтримувати роздільні бази вихідного коду, різні мови програмування, а також різні інструменти та робочі процеси.

Прикладом можливостей для роботи з різними архітектурами є засоби розробки Intel Distribution of OpenVINO toolkit, – це пакет програмних інструментів, які пропонують єдині оптимізовані можливості для глибокого навчання для всіх архітектур Intel SVMS, підкреслили в Intel.

За словами розробника, проект One API підтримує пряме програмування та програмування через API, і включатиме себе уніфіковану мову та бібліотеки, забезпечуючи повну продуктивність нативного коду на різних апаратних платформах, у тому числі на центральних процесорах, графічних процесорах, пристроях FPGA та прискорювачах штучного інтелекту.

  • Пряме програмування: Проект One API включає мову безпосереднього програмування Data Parallel C++ (DPC++), який пропонує відкриту галузеву альтернативу пропрієтарним мовам програмування для окремих архітектур. У основі DPC++ лежить С++, причому у мові використовується модель SYCL від The ​​Khronos Group. Крім того, в ньому реалізована підтримка мовних розширень, що розробляються в рамках відкритої спільноти.
  • Програмування з використанням API: Потужні бібліотеки, які підтримує проект One API, працюють з різними типами робочих навантажень, де потрібне апаратне прискорення. Бібліотечні функції спеціально розробляються для кожної цільової архітектури.
  • Інструменти аналізу та налагодження: Спираючись на передові інструменти для аналізу, Intel представить розширені версії інструментів аналізу та налагодження з підтримкою DPC++ та архітектур SVMS.

Intel випустить бета-версію для розробників і надасть додаткові подробиці про проекті One API у четвертому кварталі 2019 року.

Інші новини