+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel оголосила про придбання Barefoot Networks – розробника програмного забезпечення для покращення мереж у дата-центрах

Intel оголосила про придбання Barefoot Networks - розробника програмного забезпечення для покращення мереж у дата-центрах

Barefoot Networks — американський розробник комутаційних чіпів та програмного забезпечення, які призначені для покращення мереж у дата-центрах. Компанія також створила архітектуру PISA (Protocol Independent Switch Architecture), яка надає розробникам можливість розробляти та оновлювати мережеві продукти на програмному рівні.

Intel оголосила про придбання Barefoot Networks. Вартість операції компанії вирішили не розкривати. Завдяки цій покупці американський процесорний гігант поповнить свій продуктовий портфель швидкими комутаційними чіпами, а також платформою для комутації, що повністю програмується, не залежною від мережевих протоколів. Це, у свою чергу, дозволить Intel конкурувати з Broadcom, яка лідирує на ринку Ethernet-чіпів.

Виконавчий віце-президент Intel Навін Шеной (Navin Shenoy) написав в офіційному блозі компанії про те, що Barefoot Networks стане «відмінним доповненням до наявних у нас пропозицій у галузі з'єднувальних пристроїв».

Топ-менеджер зазначив, що тепер компанія сподівається вирішити проблему аналізу гігантських обсягів даних, щоб розкрити весь їхній потенціал. Крім того, завдяки угоді Intel запропонує мережну інфраструктуру, необхідну для переміщення цієї інформації між різними центрами обробки даних.

На думку аналітика Constellation Research Хольгера Мюллера (Holger Mueller), поглинання Barefoot Networks піде на користь Intel, оскільки серверний підрозділ компанії зможе зберігати конкурентоспроможність тільки якщо чіпмейкер знайде спосіб забезпечити постачальників інфраструктури для публічних хмар необхідним обладнанням.

Barefoot Networks дасть Intel безліч бажаних мережевих функцій для запуску сучасних ЦОДів, які все частіше визначаються програмним забезпеченням, а не обладнанням, — додав експерт.

Інші новини