+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Intel Nervana Neural Network Processor - Intel представила перший у своєму асортименті процесор для машинного навчання

Intel Nervana Neural Network Processor - Intel представила перший у своєму асортименті процесор для машинного навчання

Intel представила перший у своєму асортименті процесор для машинного навчання. Рішення під назвою Nervana NNP-I (Springhill) призначене для використання у великих дата-центрах і, на думку компанії, сприяють широкому впровадженню штучного інтелекту.

Новинка, розроблена в лабораторіях Intel у Хайфі (Ізраїль), заснована на модифікованому 10-нанометровому процесорі Ice Lake і здатна обробляти інтенсивні процеси при мінімальному споживанні енергії, передає Reuters.

Процесор працює на друкованій платі, яка вставляється в порт М.2. Ідея Intel полягає в тому, щоб виключити стандартні процесори Xeon з логічних завдань і зосередити їх на більш загальних обчислювальних процесах.

Аналітик із Constellation Research каже, що така конструкція кілька десятиліть тому називалася співпроцесором. Вона дійсно розвантажує основні процесори Xeon, але поки що не зрозуміло, чи зможуть нові рішення конкурувати з більш спеціалізованими архітектурами, що створюються на основі графічних процесорів, зазначив експерт.

Матриця Springhill поставляється з двома контролерами пам'яті LPDDR4X, які підключаються до вбудованої пам'яті та забезпечують пропускну здатність до 4,2 ГТ/с (68 ГБ/с), підтримуючи внутрішньосмугову ECC.

Для того щоб досягти мети повсюдного поширення ІІ, ми маємо вирішити проблему величезного обсягу отриманих даних і переконатися, що організації оснащені всім необхідним для того, щоб ефективно використовувати дані і обробляти їх в міру надходження, — каже керівник підрозділи Intel Artificial Intelligence Products Group. — Комп'ютерам необхідне прискорення для комплексних програм штучного інтелекту

Одним з перших клієнтів Intel, яка почала використовувати Nervana NNP-I, стала Facebook

Інші новини