+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Інтеграція рішення Citrix SD-WAN із продуктами компанії Palo Alto Networks

Інтеграція рішення Citrix SD-WAN із продуктами компанії Palo Alto Networks

Сучасні співробітники працюють у будь-якому місці, в будь-який час і на будь-якому зручному пристрої, а обмін інформацією та ідеями відбувається між системами, не знаючи кордонів.

Така модель відкриває перед нами нові вершини продуктивності та розвитку інновацій, здатні змінити цілі галузі або навіть створити нові. Але разом з тим вона приносить нові ризики, пов'язані зі збільшенням цифрового периметра, який компаніям необхідно пильно охороняти.

Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS) у своїх продуктах розширює функції захисту мереж, щоб допомогти компаніям вирішити це завдання.

Citrix оголосила про спільну роботу з Palo Alto Networks, світовим лідером у галузі інформаційної безпеки. Метою нового проекту є забезпечення простого розгортання та управління міжмережевими. захисними екранами наступного покоління на платформі Citrix SD-WAN, щоб замовники могли отримати додаткові рівні безпеки для захисту своїх цифрових активів.

Додатки та робочі навантаження дуже швидко мігрують у хмарні середовища, і системи безпеки не повинні від них відставати. Разом з Palo Alto Networks ми пропонуємо сучасне рішення для забезпечення безпеки на базі SD-WAN, яке дозволить компаніям захистити своїх користувачів, дані та додатки в офісах, центрах обробки даних та публічних хмарних середовищах.

Спрощена мережна інфраструктура WAN Edge

Citrix SD-WAN – це рішення WAN Edge наступного покоління, яке забезпечує автоматизоване, безпечне мережеве підключення, необхідне для оптимізації роботи програм та забезпечення високого рівня комфортної роботи користувачів. Завдяки інтеграції віртуальних міжмережевих захисних екранів серії VM Palo Alto Networks і Prisma Access з рішенням Citrix SD-WAN, компанії зможуть поліпшити захист своїх мереж і хмарних середовищ.

Посилений захист

Використовуючи Citrix SD-WAN Orchestrator для уніфікованого управління та контролю, ІТ-фахівці можуть:

  • Створити та посилити узгоджені політики контролю доступу на основі додатків та користувачів у мережі та хмарних середовищах
  • Автоматизувати надання міжмережевих захисних екранів серії VM Palo Alto Networks (NGFW) на пристроях Citrix 1100 у вигляді віртуальної мережевої функції (VNF)
  • Автоматизувати підключення до хмарних міжмережевих захисних екранів Palo Alto Networks Prisma Access для узгодженої реалізації політик
  • Спростити надання багаторівневих сервісів безпеки з Citrix SD-WAN Orchestrator через Citrix Cloud
  • Створити окремі зони безпеки для захисту користувачів, програм та даних

Інші новини

Найкраща ціна