+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Integrated Analytics System - нова єдина система обробки даних IBM

Компанія IBM оголосила про запуск Integrated Analytics System – нову єдину систему обробки даних. Вона надає швидкий та простий доступ до можливостей аналізу інформації та дозволяє працювати з даними у приватних, публічних чи гібридних хмарних середовищах.

Система поєднує різні інструменти обробки даних та дозволяє фахівцям оперативно розробляти та розгортати інноваційні аналітичні моделі безпосередньо у сховищі даних, тим самим підвищуючи продуктивність. Система створена на базі IBM Common SQL Engine, тому замовники можуть використовувати його для переміщення робочих завдань у публічну хмару. Крім того, вона дозволяє здійснити автоматизацію бізнесу за допомогою машинного навчання. Популярний механізм СУБД використовується в локальних та хмарних базах даних, тому користувачі можуть переміщувати дані та надсилати запити у всьому різноманітності сховищ інформації, таких як Db2 Warehouse on Cloud або Hortonworks Data Platform.

Основні складові Integrated Analytics System – рішення IBM Data Science Experience, Apache Spark та Db2 Warehouse. Всі вони були оптимізовані для спільної роботи. Data Science Experience пропонує набір інструментів обробки критично важливих даних та спільний робочий простір, за допомогою якого фахівці можуть створювати нові аналітичні моделі. У свою чергу, розробники можуть використовувати такі моделі для швидкого побудови розумних програм. Увімкнення Apache Spark, відомого фреймворку з відкритим вихідним кодом, дозволяє обробляти дані в оперативній пам'яті. Такий підхід прискорює роботу аналітичних програм завдяки тому, що інформація обробляється безпосередньо в місці її зберігання.

Нова особливість цього класу рішень - Можливості машинного навчання, які інтегровані в систему поряд з Data Science Experience та Spark. Завдяки цьому інформацію не потрібно переміщати для проведення аналізу, що скорочує час простою через очікування запуску та відгуку аналітичної системи. Такий підхід спрощує процес навчання та оцінки прогнозних моделей, а також їх тестування та розгортання, оскільки все відбувається в єдиній системі.

Інтегрована архітектура нової системи поєднує функції ПЗ, такі як асиметрична масово-паралельна обробка даних (AMPP), з технологією IBM Power та апаратними засобами зберігання на основі флеш-пам'яті. Система побудована на базі IBM PureData System for Analytics та попередніх рішень у галузі сховищ даних IBM Netezza. Вона підтримує широкий набір типів та сервісів даних, починаючи від Watson Data Platform та IBM Db2 Warehouse On Cloud до Hadoop та IBM BigSQL. Подібно до цих рішень, Integrated Analytics System побудована на базі IBM Common SQL Engine, що дозволяє замовникам легко об'єднувати локальну систему та хмарні сховища. Крім того, стандартні галузеві інструменти та стандартний механізм SQL дозволяють переміщувати робочі навантаження у публічні або приватні хмари за допомогою кластерів Spark з урахуванням вимог користувача.

Як і всі наявні сховища даних IBM, Integrated Analytics System пропонує вбудовану віртуалізацію даних та сумісність з Netezza, Db2 та IBM PureData System for Analytics.

Крім перелічених можливостей, нова система також забезпечує гібридну транзакційно-аналітичну обробку (HTAP). На відміну від звичайних бізнес-середовищ, де такі процеси запускаються на базі окремих архітектур, HTAP управляє прогнозною аналітикою, транзакційною та архівною інформацією в єдиній базі даних із прискореним часом відповіді. Пізніше цього року компанія планує додати підтримку HTAP до IBM Db2 Analytics Accelerator for z/OS, що спростить інтеграцію системи з інфраструктурою IBM z Systems.

Інші новини

Найкраща ціна