+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Instagram тестує інструмент редагування відео

Instagram тестує інструмент редагування відео

У соціальній мережі Instagram незабаром з'являться функції, скопійовані у популярної програми TikTok. Йдеться про інструмент редагування відео, який дозволить користувачам додавати до своїх відео AR-ефекти, фонову музику, змінювати швидкість відтворення та навіть ремікшувати чужі ролики. У повідомленні сказано, що новий інструмент називатиметься «Scenes».

Інформацію про майбутні функції Instagram в мережі Twitter опублікувала користувач, яка першою виявила згадку про них. У своєму повідомленні вона написала, що Instagram створює інструмент редагування відео, що дозволяє додавати до роликів музику, ефекти доповненої реальності, таймер та ін. Крім того, інші користувачі зможуть робити свої ремікси на відео, якщо записи є загальнодоступними.

Немає жодних гарантій того, що Instagram справді запустить згадані раніше функції, але в минулому Вонг неодноразово повідомляла про майбутні зміни в різних проектах, які зрештою побачили світ. Наприклад, вона виявила функцію відключення звуку в Instagram за місяць до офіційного запуску.

Очевидно, що компанія Facebook, яка є власником Instagram, має намір активно протистояти додатку TikTok, який став дуже популярним у всьому світі. Незважаючи на стрімке зростання, TikTok зазнає тиску з боку регулюючих органів різних країн. На початку цього місяця стало відомо про те, що американська влада розпочала розслідування щодо TikTok на підставі того, що додаток може становити загрозу національній безпеці країни.

Варто також відзначити, що практика копіювання функцій інших сервісів є для Instagram звичайним справою. Наприклад, у 2016 році соціальна мережа запустила сервіс Stories, який раніше вже став одним із популярних форматів програми Snapchat.

Інші новини