+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

InfoWatch повідомила про випуск InfoWatch Traffic Monitor 6.9 - флагманського рішення для запобігання витоку конфіденційної інформації та захисту організацій від внутрішніх загроз (DLP-система).

Група компаній (ГК) InfoWatch повідомила про випуск InfoWatch Traffic Monitor 6.9 — флагманського рішення для запобігання витоку конфіденційної інформації та захисту організацій від внутрішніх загроз (DLP-система). Продукт містить інструменти для підвищення ефективності використання DLP-системи при формуванні політик безпеки організації, проведенні розслідувань та взаємодії служб інформаційної безпеки (ІБ) з різними структурами підприємства.

У InfoWatch Traffic Monitor 6.9 додано новий інструмент «менеджер запитів» для спрощення розподілу завдань керівником служби ІБ та зниження ризиків зловживання доступом до бази інцидентів. Цей інструмент дозволяє розподіляти права доступу до вибірок подій між офіцерами безпеки відповідно до поставлених завдань моніторингу. У «менеджері запитів» також реалізовано функцію створення архіву інцидентів у форматах MS Word та PDF, які звичні різним структурним підрозділам організації та можуть використовуватись у діловодстві.

Ще одним ключовим доповненням стало покращення автоматизованого процесу зворотного зв'язку системи зі службою ІБ та співробітниками інших підрозділів підприємства. Оповіщення про інциденти та зміни статусу розслідувань відправляються співробітникам електронною поштою, наприклад, «зафіксовано порушення», «потрапило до карантину», «дозволено/заборонено відправлення». Цей інструмент спрямований на мінімізацію ризиків випадкових витоків даних та підвищує рівень кібергігієни в компанії. Нагадаємо, що за даними Аналітичного центру InfoWatch, кожен третій витік даних з організацій у світі відбувається ненавмисно — через помилку чи незнання персоналу.

Для захисту корпоративних даних на мобільних пристроях співробітників у InfoWatch Traffic Monitor 6.9 реалізовано підтримку операційної системи Android 6.x та перехоплення несанкціонованої передачі даних у популярних месенджерах, наприклад, Viber та Telegram.

У версії 6.9 додано можливість заборони взаємодії робочих станцій з мобільними пристроями за протоколом MTP (Media Transfer Protocol). Зокрема DLP-система може блокувати передачу даних на смартфон за результатами аналізу контенту.

У InfoWatch Traffic Monitor 6.9 додано понад 20 опцій для зручного використання DLP-рішення на всіх етапах експлуатації: від пілотного проекту до повного впровадження та проведення розслідувань.

Інші новини

Найкраща ціна